porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Dlaczego Agata Młynarska nie zaprosiła rodziny na swój ślub?
Dlaczego Agata Młynarska nie zaprosiła rodziny na swój ślub? W marcu 2014 roku Agata Młynarska po ponad rocznej znajomości ...
Przemysław Schmidt – kim jest, co osiągnął?

Przemysław Schmidt – kim jest mąż Agaty Młynarskiej?

Przemysław Schmidt – kim jest mąż Agaty Młynarskiej?

Przemysław Schmidt jest mężem dziennikarki TVP2, Agaty Młynarskiej.

fot.: Facebook
Przemysław Szmidt, mąż Agaty Młynarskiej, jest wpływowym i bogatym człowiekiem, ale dziennikarkę uwiodło przede wszystkim jego pozytywne podejście do życia. Przemysław Schmidt to bankier i były prezes telewizji kablowej. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Przemysław Schmidt i Agata Młynarska po raz pierwszy pokazali się razem w maju 2013 roku. Szybko wyszło na jaw, że nowy partner Młynarskiej zostawił w Anglii żonę i dzieci. Jednak według doniesień małżeństwo Przemysława Schmidta od kilku lat istniało już jedynie formalnie. Dla Agaty Młynarskiej Schmidt postanowił wziąć rozwód. Udało się po pierwszej rozprawie w połowie listopada 2013. Para planuje wziąć ślub na przełomie 2013/2014 roku.

Kim jest Przemysław Schmidt?

Przemysław Schmidt jest 50-letnim radcą prawnym. W 1987 roku ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa UAM i został tam asystentem w Katedrze Prawa Cywilnego. W latach 1990 – 1995 pracował w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. Na początku lat 90. dokształcał się w Stanach Zjednoczonych na University of California, Georgetown Univeristy, Leiden University i TMC Asser Institute. 

>>> Kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach odbył się ślub Agaty Młynarskiej i Przemka Schmidta? [KLIKNIJ!]

Po powrocie do Polski Przemysław Schmidt objął stanowisko dyrektora operacji jednego z banków inwestycyjnych. W roku 1997 został Wiceprezesem spółki @Entertainment Inc., będącej największym operatorem telewizji kablowej i satelitarnej w Europie Centralnej i Wschodniej. W tym czasie Schmidt był również Prezesem Wizji TV (pierwszej polskiej satelitarnej platformy cyfrowej).

>>> Dlaczego Agata Młynarska nie zaprosiła rodziny na swój ślub? [KLIKNIJ!]

Od 2002 jest Przemysław Schmidt Partnerem i Przewodniczącym Rady Nadzorczej TRIGON DM S.A. W latach 2007 – 2009 był Członkiem i Przewodniczącym Europejskiej Rady Dyrektorów jednej z międzynarodowych organizacji. Hobby Schmidta to joga i jazda na rowerze.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Ile trwał ślub Agaty Młynarskiej?

Agata Młynarska wzięła ślub w wielkiej tajemnicy. Nie zaprosiła kilkuset gości i nie zrobiła hucznego wesela. Zobacz, co prezenterka mówi o swoim szybkim ślubie.

Dlaczego Agata Młynarska nie zaprosiła rodziny na swój ślub? Dlaczego Agata Młynarska nie zaprosiła rodziny na swój ślub?

W marcu 2014 roku Agata Młynarska po ponad rocznej znajomości poślubiła Przemysława Schmidta. Na ceremonii był cztery osoby, na weselu sto, ale wśród gości zabrakło rodziny dziennikarki. Dlaczego...

Hojny gest Agaty Młynarskiej. Czy wiesz, komu dziennikarka oddała prezenty ślubne?

Agat Młynarska 22 marca 2014 roku została żoną Przemysława Schmidta. Para zdecydowała, że wszystkie prezenty ślubne, pieniądze odda potrzebującemu dziecku.

Aktualizacja: 09.04.2014 11:53
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.