porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
PROCES GARDIAS: O co jest oskarżona, co jej grozi, O CO CHODZI w całej sprawie, kiedy ruszy proces GARDIAS?
PROCES GARDIAS: O co jest oskarżona, co jej grozi, O CO CHODZI w całej sprawie, kiedy ruszy proces GARDIAS? Dorota Gardias jest oskarżona o rozbój. Za takie przestępstwo grozi ...
Justyna Kowalczyk na blogu napisała o nagiej sesji - nikt nie ma wątpliwości, że chodzi o zdjęcia Agnieszki Radwańskiej. Czy Jystyna Kowalczyk wzięłaby udział w sesji nago?

RADWAŃSKA NAGO: Co Justyna Kowalczyk sądzi o sesji Radwańskiej? Co napisała na swoim blogu?

Rozbierana sesja Agnieszki Radwańskiej nad basenem nadal jest przedmiotem dyskusji. Tym razem na temat nagich zdjęć wypowiedziała się inna znana sportsmenka – Justyna Kowalczyk. Co Kowalczyk sądzi o sesji Radwańskiej? Czy sama wzięłaby udział w podobnej sesji? Co myśli o rozbieranych zdjęciach?

Co Justyna Kowalczyk napisała na swoim blogu?

Jakkolwiek nigdy wcześniej Justyna Kowalczyk nie zabierała głosu w podobnych dyskusjach, swoje zdanie na temat rozbieranych zdjęć koleżanek ze świata sportu zachowując dla siebie, tym razem postanowiła odnieść się do sprawy. Na swoim blogu napisała: „Cudnie przeglądać się w oczach Mężczyzny. Tego Mężczyzny. Dziwnie w oczach połowy populacji. Po co? Dla kasy? Nie moja bajka...”.

>>> Agnieszka Radwańska w rozbieranej sesji. ZDJĘCIA RADWAŃSKIEJ NAGO zszokowały fanów ZDJĘCIA naga Radwańska (KLIKNIJ!)

Czy Justyna Kowalczyk wzięłaby udział w rozbieranej sesji?

Polska Królowa Nart bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych, niejednokrotnie miała też propozycje od „Playboya” czy „CKM” – jednak zdecydowanie odmówiła. Nie krytykowała przy tym innych biorących udział w takich działaniach. Często, gdy pytano ją o możliwość wzięcia udziału w takiej sesji, żartowała: Nie stać mnie na taki ekshibicjonizm. Ich zresztą też by nie było stać”.

Dlaczego Kowalczyk bierze udział w sesjach zdjęciowych?

Pozwalając sfotografować się, a następnie umieścić zdjęcia na okładkach, np. „Glamour”, „Twojego Stylu” czy „Pani”, Kowalczyk chce pokazać społeczeństwu, że kobiety uprawiające sport wyczynowy mają inne ciała niż te, które sportem się nie zajmują. Traktuje to jako pewien sposób uświadamiania społeczeństwa, nigdy jednak nie przekraczając pewnych granic – ubranie do zdjęcia jest jedną z tych granic, poza które Justyna nie wychodzi.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Agnieszka RADWAŃSKA NAGO kontra Natalia Siwiec NAGO: Które ciało ładniejsze? Naturalne czy poprawione? Agnieszka RADWAŃSKA NAGO kontra Natalia Siwiec NAGO: Które ciało ładniejsze? Naturalne czy poprawione?

Agnieszka Radwańska wystąpiła nago w sesji dla ESPN. Zdjęcia nagiej Isi szybko stały się hitem, w Polsce, ale i na granica. Przy okazji internauci przypomnieli sobie o innej Polce, która chętnie...

Radwańska NAGO w ESPN. The Body Issue - kto wystąpił, kto się rozebrał, o co chodzi w akcji? Radwańska NAGO w ESPN. The Body Issue - kto wystąpił, kto się rozebrał, o co chodzi w akcji?

Pięć edycji dodatku magazynu ESPN - The Body Issue i kilkadziesiąt gwiazd sportu nago w ciekawych ujęciach, nawiązujących do dziedziny uprawianego sportu.  O co chodzi w akcji ? Dlaczego...

Aktualizacja: 15.07.2013 12:35
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Łukasz Tusk, poseł PO?

Czy poseł na sejm Łukasz Tusk jest spokrewniony z byłym ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.