porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kto wygrał czwartą edycję programu MUST BE THE MUSIC w TV Polsat? Kim jest TOMASZ KOWALSKI? VIDEO
Kto wygrał czwartą edycję programu MUST BE THE MUSIC w TV Polsat? Kim jest TOMASZ KOWALSKI? VIDEO Czwartą edycję Must Be The Music, muzycznego show telewizji POLSAT, ...
Jak będzie naprawdę wyglądał ślub aktorki z książęcym tytułem i jej narzeczonego - młodego biznesmena i syna jednego z najbogatszych Polaków?

ŚLUB Anny CZARTORYSKIEJ i Michała NIEMCZYCKIEGO. Czy będzie to WYDARZENIE ROKU czy KAMERALNA IMPREZA?

Czy ślub Anny Czartoryskiej, który odbędzie się latem 2013 roku będzie wydarzeniem roku, które zgromadzi śmietankę towarzyską i o którym będzie głośno w mediach, czy kameralną imprezą dla najbliższych? Odbędzie się w Polsce czy poza granicami kraju?

Jak będzie wyglądało wesele pary młodej, pewnie nie wiedzą jeszcze sami zainteresowani. Jednak media prześcigają się w snuciu przedweselnych historii i relacjonowaniu rozwoju wydarzeń, prawdzych bądź nie..

Raz czytamy, że przyszła teściowa aktorki, Katarzyna Frank-Niemczycka, ma swoją wizję ślubu syna, który ma stać się wydarzeniem dekady - i ma przyćmić wszystkie wcześniejsze i późniejsze imprezy tego typu, ku sprzeciwowi przyszłej panny młodej. Ponoć ma już na oku kilka wspaniałych miejsc, gdzie młodzi powinni powiedzieć sobie tak, oraz listę osób, które muszą być zaproszone na to wydarzenie, i jak donoszą media -  już figuruje na niej ponad 500 osób. Czytamy, że Anna Czartoryska jest niezadowolona z takiego rozwoju sytuacji i naciska na narzeczonego, aby przystopował zapędy matki. Bo według osób z kręgu aktorki ta chciałaby, aby jej ślub był imprezą dla najbliższych. Ponoć panie mają nawet za sobą pierwszą kłótnię, spowodowaną różnicami w poglądach na temat charakteru weselnego przyjęcia!

Inne tabloidy informują nas, że Michał Niemczycki nie chce, aby tak ważne wydarzenie w ich życiu odbyło się w Polsce - tylko na Lazurowym Wybrzeżu (tym bardziej, że jego rodzina ma tam wielką willę), na co jednak nie chce wyrazić zgody Anna. Uważa ona, że ślub poza krajem byłby zbyt dużym wydatkiem dla gości i nie dla wszystkich byłoby to logistycznie proste. Słychać też głosy, że Anna nie chce zrezygnować ze ślubu w Polsce, bo wzięty poza krajem nie odbiłby się tak szerokim echem w środowisku...

Jak będzie naprawdę wyglądał ślub aktorki z książęcym tytułem i jej narzeczonego - młodego biznesmena i syna jednego z najbogatszych Polaków przyjdzie nam trochę jeszcze poczekać.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna! Jak będzie miał na imię? Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna! Jak będzie miał na imię?

Piękna aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko! Sprawdź jak będzie miał na imię synek Michała Niemczyckiego i Anny Czartoryskiej.

Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary? Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary?

Anna Czartoryska urodziła dziecko! Syn aktorki i Michała Niemczyckiego przyszedł na świat w piątek, 11 lipca. Dumni rodzice już wybrali dla niego imię. Sprawdźcie, jakie!

Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko? Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko?

Plotki na temat ciąży pięknej Anny Czartoryskiej krążyły już od dawna. W sobotę Katarzyna Frank - Niemczycka, mama Michała Niemczyckiego potwierdziła doniesienia o ciąży Czatoryskiej. Mówimy, kiedy...

Aktualizacja: 17.04.2018 15:49
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]

Joanna Keszka prowadzi najseksowniejszy projekt skierowany do kobiet, czyli Barbarellę ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.