porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Metamorfozy gwiazd. VICTORIA BECKHAM ikoną mody To jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz w świecie showbusinessu. Jak ...
Foremniak rozwiodła się z mężem

Z kim rozwiodła się Małgorzata Foremniak?

Małgorzata Foremniak w końcu postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Waldemarem Dzikim. Zobacz kim jest jej mąż aktorki i dlaczego para się rozwodzi z tym znanym polskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym?

Chyba mało kto wiedział, że Małgorzata Foremniak (44 l.) do tej pory była mężatką. Już od 6 lat praktycznie nie widuje się ze swoim mężem Waldemarem Dzikim (55 l.). Chociaż ich drogi rozeszły się w 2005 roku, para uważała, że dla dobra dzieci Oli (22 l.) (córka aktorki z poprzedniego związku) oraz adoptowanych przez małżonków Mileny (22 l.) i Patryka (15 l.) - rozwód jest niewskazany.

W końcu jednak małżonkowie postanowili założyć sprawę rozwodową.  Foremniak rozwiodła się z mężem, 6 listopada 2011. Aktorka jest już wolną kobietą. 

Foremniak i Waldemar Dziki poznali się na planie serialu „Na dobre i na złe”. Reżyser był wówczas mężem Darii Trafankowskiej (+50 l.), z którą Małgosia się ponoć przyjaźniła. Foremniak i Dziki bardzo szybko zbliżyli się do siebie i pobrali. Podjęli też decyzję o adopcji dwójki dzieci. W ich małżeństwie coś zaczęło się psuć, gdy Foremniak zdecydowała się wziąć udział w „Tańcu z gwiazdami”. W 2005 roku aktorka zadurzyła się w tancerzu Rafale Maseraku. Od tego momentu małżeństwo praktycznie przestało istnieć.

KIM JEST WALDEMAR DZIKI

Reżyser i producent filmowy. Urodził się w Zakopanem, ale od 2007 roku na stałe mieszka w Kijowie. W 1980 ukończył Wydział Reżyserii PWSFTviT w Łodzi. Wiosną 2007 objął stanowisko dyrektora generalnego ukraińskiej stacji telewizyjnej TRK-Ukraina. Wcześniej pracował dla Polsatu. Waldemar Dziki ułożył sobie życie na nowo na Ukrainie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 18.04.2018 02:43
Autor: MAG
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.