porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
KIM JEST Kinga Preis, aktorka i artystka. GDZIE zagrała?
KIM JEST Kinga Preis, aktorka i artystka. GDZIE zagrała? Kinga Preis to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich ...
Policjant na emeryturze Zbigniew Urbański, był mężem Katarzyny Skrzyneckiej

Zbigniew Urbański. Kim jest były mąż Katarzyny Skrzyneckiej?

Zbigniew Urbański. Kim jest były mąż Katarzyny Skrzyneckiej?

Zbigniew Urbański - były policjant, pierwszy mąż Katarzyny Skrzyneckiej. Dziennikarz pracując dla telewizji TVN Turbo.

fot.: TVN
Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej to nie tylko celebryta. Zbigniew Urbański znany z nieudanego małżeństwa z gwiazdą, to policjant na emeryturze, dziennikarz oraz spec od najnowszych technologi i elektronicznych gadżetów.

Zbigniew Urbański przez 18 lat był związany z polską policją. Zwalczał przestępczość gospodarczą w wydziale w Poznaniu, pracował również w policyjnym biurze prasowym - był rzecznikiem Komendy Głównej Policji. Związany też z Centralnym Biurem Śledczym w wydziale zaawansowanych technologi. Jedną z jego specjalności jest cyberprzestępczość. Szkolił się w najlepszych szkołach policyjnych na świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, gdzie pobierał nauki od agentów FBI oraz Secret Service.

Kariera w telewizji

Dzięki doświadczeniu dziennikarskiemu nabytemu w policji, Urbański podjął pracę w stacji TVN Turbo. W programie "Gadżet" zajmuje się najnowszymi technologami, elektronicznymi zabawkami i praktycznymi urządzeniami. Testuje, porównuje, sprawdza i ocenia wszelkiego rodzaju gadżety dostępne na polskim rynku.

Dziennikarz pracując w telewizyjnej grupie TVN-u, przyjął propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". Stanął na parkiecie 13. edycji widowiska. W próbach podbicia serc widzów towarzyszyła Urbańskiemu blondwłosa tancerka Izabela Janachowska. Para nie zabawiła zbyt długo w telewizyjnym widowisku - Zbigniew i Iza odpadli w pierwszym odcinku, zajęli ostatnią 14. pozycję. 

Związek z gwiazdą

Zbigniew Urbański w polskim show-biznesie zasłynął głównie dzięki małżeństwu z aktorką i piosenkarką Katarzyną Skrzynecką. Para wzięła ślub w kwietniu 2003 roku w kościele św. Anny w Wilanowie. Wesele odbyło się w Sielskiej Osadzie Firleje pod Warszawą. Po burzliwym związku trwającym zaledwie cztery lata, zdecydowali o rozstaniu. Pod koniec marca 2007 roku sąd orzekł o rozwodzie pary. Obecnie Urbański jest związany z Katarzyną Gawrońską, a jego była żona Kasia z Skrzynecka wyszła za mąż za sportowca, mistrza fitnessu Marcina Łopuckiego.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Joanna Mucha i Janusz Jankowiak. Kim jest partner JOANNY MUCHY?

Wybrankiem minister sportu Joanny Muchy jest ekonomista Janusz Jankowiak, były doradca Donalda Tuska. Jak wynika z oświadczenia majątkowego, para kupiła wspólnie mieszkanie w Warszawie.

Dlaczego KIM KARDASHIAN rozwodzi się z mężem?

Związek małżeński zdecydowanie nie służy amerykańskiej celebrytce Kim Kardashian. Uznana za właścicielkę najseksowniejszej pupy na świecie gwiazda, złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Jak długo była...

Rozwód kościelny. Z jakich powodów Katarzyna Skrzynecka może unieważnić małżeństwo?

Katarzyna Skrzynecka jak i wiele par w Poslce stara się o tzw. rozwód kościelny. Jednak znalezienie powodu, dla którego małżeństwo można byłoby uznać za nieważne, jest bardzo trudne. Jakie mogą...

Aktualizacja: 25.11.2011 18:00
Autor: Rafal
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.