porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Zmarł Janusz Morgenstern. Gdzie odbył się pogrzeb, kto żegnał reżysera? Zmarł Janusz Morgenstern, polski reżyser i producent filmowy. Odszedł we ...
Odeszła gwiazda serialu "Spartakus: Krew i piach"

Aktor Andy Whitfield nie żyje, dlaczego zmarł?

Aktor Andy Whitfield nie żyje, dlaczego zmarł?
Andy Whitfield, odtwórca głównej roli w serialu "Spartacus: Krew i piach"
W wieku 39 lat zmarł Andy Whitfield, aktor znany z głównej roli w serialu "Spartacus: Krew i piach". Od półtora roku walczył z chłoniakiem.

Andy Whitfield, aktor oraz model pochodzący z Wielkiej Brytanii, zmarł 11 września w swoim domu Sydney. Przegrał walkę z chorobą nowotworową, miał chłoniaka. Leczył się między innymi w Nowej Zelandii. Nowotwór wykryto na 18 miesięcy przed śmiercią, na planie zdjęciowym drugiego sezonu serialu "Spartakus".

Aktor Andy Whitfield zmarł na raka

Vashti - małżonka Whitfielda, podała w oficjalnym oświadczeniu wystosowanym do mediów, że jej mąż, "piękny, młody wojownik", zmarł w "ramionach kochającej żony" we własnym domu. Miał dwójkę dzieci.

Whitfield był znany głównie z tytułowej roli w produkcji "Spartacus: Krew i piach". Zagrał także w serialach "Chata pełna Rafterów" i "Córki McLeoda". Na jego koncie są także dwa filmy: "Klinika" i "Gabriel".

Za zgodą Whitfielda wybrano nowego Spartakusa

W drugim sezonie serialu o gladiatorach, Whitfielda zastąpił aktor Liam McIntyre. Początkowo producenci czekali na polepszenie się stanu Andy'go i jego powrót do pracy. Nakręcili nawet sześcioodcinkowy prequel historii, "Spartacus: Bogowie areny". Dopiero gdy okazało się, że aktor nie będzie już w stanie wrócić na plan, za jego zgodą wybrano nowego Spartakusa.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 13.09.2011 11:22
Autor: Rafal
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
GRAŻYNA KULCZYK: kim jest? Co osiągnęła jedna z najbogatszych kobiet w Polsce?

W tegorocznym rankigu najbogatszych kobiet przeprowadzonym przez „Wprost” Grażyna Kulczyk ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.