porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
 Federica De Cola – Giulia Lazzarini z Volare: kim jest, co osiągnęła?
Federica De Cola – Giulia Lazzarini z Volare: kim jest, co osiągnęła? TVP1 jesienią 2013 pokaże nowy serial, który ma przebić oglądalność ...
Kto zagrał Domenico Modugno w serialu Volare? Kim jes Beppe Fiorello? Co osiągnął Beppe Fiorello?

Beppe Fiorello, Domenico Modugno z Volare: kim jest, co osiągnął?

Beppe Fiorello, Domenico Modugno z Volare: kim jest, co osiągnął?
fot.: Facebook
Nowy serial w jesiennej ramówce TVP1: VOLARE, opowiadający o życiu i karierze Domenico Modugno. W rolę muzyka wcieli się jeden z najlepszych wloskich aktorów – Beppe Fiorello. Mówimy, kim jest Beppe Fiorello i co osiągnął.

Beppe Fiorello, a właściwie Giuseppe Fiorello urodził się 12 marca 1969 roku na Sycylii. Beppe był najmłodszym z czwórki rodzeństwa. Jego starszy brat, Rosario Fiorelli, jest znaną osobistością w radio i telewizji. 

>>> Volare – co to za serial, kiedy w TVP? [KLIKNIJ!]

Zanim Beppe Fiorello rozpoczął karierę w telewizji, był elektrykiem w małej miejscowości we Włoszech. W 1994 roku zatrudnił się jako DJ w Dee Jay Radio. W tym samym roku zadebiutował w roli prezentera telewizyjnego w popularnym karaoke show. Cztery lata później Beppe Fiorello wystąpił w filmie „L'ultimo capodanno” Marco Risi. Od tego czasu jego kariera nabrała rozpędu.  

Beppe Fiorello zaczął regularnie grać w produkcjach filmowych i telewizyjnych m.in. „Utalentowany pan Ripley”, „Przerwane pocałunki”, „Dr Moscati”, „Magnifica Presenza”, „Chłopiec na wodzie”, „Moje serce zostało z wami” oraz „Noworoczny koniec świata”.

Prywatnie Beppe Fiorello jest żonaty z Eleonorą Fiorello. Para ma dwie córki: Anitę i Nicolę.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
VOLARE odc. 4. – co się będzie działo? OPIS ODCINKA VOLARE odc. 4. – co się będzie działo? OPIS ODCINKA

Czwarty i ostatni odcinek serialu Volare – historia Domenico Modugno będziemy mogli obejrzeć w TVP 1 w piątek 4 października o godz. 20.25. Co się wydarzy?

Giusi Cataldo z serialu Volare: kim jest, co osiągnęła? Giusi Cataldo z serialu Volare: kim jest, co osiągnęła?

Jesienią na antenie TVP1 pojawi się nowy włoski serial Volare, w którym zobaczymy wiele nieznanych dotąd w Polsce włoskich gwiazd. Wśród nich pojawi się Giusi Cataldo. Mówimy, kim jest ta włoska...

Pier Luigi Misasi – Fulvio Palmieri z Volare: kim jest, co osiągnął? Pier Luigi Misasi – Fulvio Palmieri z Volare: kim jest, co osiągnął?

Jesienią na antenie TVP 1 będzie można oglądać nowy serial Volare, w którym pojawią się nieznani dotąd polskiej publiczności aktorzy. Wśród nich Pier Luigi Misasi, włoski aktor teatralny. Mówimy, kim...

Aktualizacja: 23.08.2013 12:17
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło, szefowa sztabu Andrzeja Dudy: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Beata Szydło, szefowa sztabu Andrzeja Dudy: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Beata Szydło szefowa sztabu komitetu wyborczego Andrzeja Dudy, posłanka na ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.