porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
 Federica De Cola – Giulia Lazzarini z Volare: kim jest, co osiągnęła?
Federica De Cola – Giulia Lazzarini z Volare: kim jest, co osiągnęła? TVP1 jesienią 2013 pokaże nowy serial, który ma przebić oglądalność ...
Kto zagrał Domenico Modugno w serialu Volare? Kim jes Beppe Fiorello? Co osiągnął Beppe Fiorello?

Beppe Fiorello, Domenico Modugno z Volare: kim jest, co osiągnął?

Beppe Fiorello, Domenico Modugno z Volare: kim jest, co osiągnął?
fot.: Facebook
Nowy serial w jesiennej ramówce TVP1: VOLARE, opowiadający o życiu i karierze Domenico Modugno. W rolę muzyka wcieli się jeden z najlepszych wloskich aktorów – Beppe Fiorello. Mówimy, kim jest Beppe Fiorello i co osiągnął.

Beppe Fiorello, a właściwie Giuseppe Fiorello urodził się 12 marca 1969 roku na Sycylii. Beppe był najmłodszym z czwórki rodzeństwa. Jego starszy brat, Rosario Fiorelli, jest znaną osobistością w radio i telewizji. 

>>> Volare – co to za serial, kiedy w TVP? [KLIKNIJ!]

Zanim Beppe Fiorello rozpoczął karierę w telewizji, był elektrykiem w małej miejscowości we Włoszech. W 1994 roku zatrudnił się jako DJ w Dee Jay Radio. W tym samym roku zadebiutował w roli prezentera telewizyjnego w popularnym karaoke show. Cztery lata później Beppe Fiorello wystąpił w filmie „L'ultimo capodanno” Marco Risi. Od tego czasu jego kariera nabrała rozpędu.  

Beppe Fiorello zaczął regularnie grać w produkcjach filmowych i telewizyjnych m.in. „Utalentowany pan Ripley”, „Przerwane pocałunki”, „Dr Moscati”, „Magnifica Presenza”, „Chłopiec na wodzie”, „Moje serce zostało z wami” oraz „Noworoczny koniec świata”.

Prywatnie Beppe Fiorello jest żonaty z Eleonorą Fiorello. Para ma dwie córki: Anitę i Nicolę.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
VOLARE odc. 4. – co się będzie działo? OPIS ODCINKA VOLARE odc. 4. – co się będzie działo? OPIS ODCINKA

Czwarty i ostatni odcinek serialu Volare – historia Domenico Modugno będziemy mogli obejrzeć w TVP 1 w piątek 4 października o godz. 20.25. Co się wydarzy?

Giusi Cataldo z serialu Volare: kim jest, co osiągnęła? Giusi Cataldo z serialu Volare: kim jest, co osiągnęła?

Jesienią na antenie TVP1 pojawi się nowy włoski serial Volare, w którym zobaczymy wiele nieznanych dotąd w Polsce włoskich gwiazd. Wśród nich pojawi się Giusi Cataldo. Mówimy, kim jest ta włoska...

Pier Luigi Misasi – Fulvio Palmieri z Volare: kim jest, co osiągnął? Pier Luigi Misasi – Fulvio Palmieri z Volare: kim jest, co osiągnął?

Jesienią na antenie TVP 1 będzie można oglądać nowy serial Volare, w którym pojawią się nieznani dotąd polskiej publiczności aktorzy. Wśród nich Pier Luigi Misasi, włoski aktor teatralny. Mówimy, kim...

Aktualizacja: 23.08.2013 12:17
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.