porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
WIKTORY. Kto dostał nominacje? Lista nominowanych osobowości telewizyjnych 6 kwietnia 2013 roku na Zamku Królewskim odbędzie się już ...
Ceremonia rozdania Wiktorów 2013. Transmisja: kiedy i gdzie obejrzeć relację z gali Wiktory 2013? Nagrody dla osobowości telewizyjnych 6 kwietnia 2013 roku

Gala WIKTORY 2013. Kiedy i gdzie TRANSMISJA? Wręczenie Wiktorów za 2012 rok

Ceremonia wręczenia Wiktorów za 2012 rok odbędzie się 6 kwietnia 2013 roku. Znane osobowości telewizyjne otrzymają nagrody za swoje dokonania w 2012 roku. Gdzie można obejrzeć transmisję z gali Wiktorów 2013?

28. ceremonia wręczenia Wiktorów odbędzie się 6 kwietnia 2013 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. W tym roku, tak jak poprzednio, nie będzie bezpośredniej relacji na żywo.

Gala Wiktory 2013: gdzie obejrzeć?

Transmisję ceremonii rozdania Wiktorów 2013 można obejrzeć kolejnego dnia, czyli 7 kwietnia, w TVP 1 o godzinie 14.20. Relacja będzie trwała 50 minut. Telewizja Polska znów rezygnuje z wieczornej relacji na żywo, ponieważ generowała ona za duże koszty. W tym roku jednak wydłużono czas trwania relacji: w 2012 rok było to zaledwie 20 minut.

Nagroda Wiktor. Dla kogo i za co?

Wiktory są rozdawane od 1985 roku. Pomysłodawcą nagrody jest Józef Węgrzyn. Od 1995 roku kapituła konkursu, czyli Telewizyjna Akademia Wiktorów, składa się z laureatów nagrody.

Wiktora można dostawać wielokrotnie. Jedynie tzw. Superwiktor za całokształt twórczości przyznawany jest tylko raz.

>>SPRAWDŹ, KTO JEST NOMINOWANY Wiktory 2013 – lista nominowanych

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 05.04.2013 11:42
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
André Brink - kim był jeden z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich?
André Brink - kim był jeden z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich?

André Brink, jedne z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich nie żyje. Międzynarodowe ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.