porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
WIKTORY. Kto dostał nominacje? Lista nominowanych osobowości telewizyjnych 6 kwietnia 2013 roku na Zamku Królewskim odbędzie się już ...
Ceremonia rozdania Wiktorów 2013. Transmisja: kiedy i gdzie obejrzeć relację z gali Wiktory 2013? Nagrody dla osobowości telewizyjnych 6 kwietnia 2013 roku

Gala WIKTORY 2013. Kiedy i gdzie TRANSMISJA? Wręczenie Wiktorów za 2012 rok

Ceremonia wręczenia Wiktorów za 2012 rok odbędzie się 6 kwietnia 2013 roku. Znane osobowości telewizyjne otrzymają nagrody za swoje dokonania w 2012 roku. Gdzie można obejrzeć transmisję z gali Wiktorów 2013?

28. ceremonia wręczenia Wiktorów odbędzie się 6 kwietnia 2013 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. W tym roku, tak jak poprzednio, nie będzie bezpośredniej relacji na żywo.

Gala Wiktory 2013: gdzie obejrzeć?

Transmisję ceremonii rozdania Wiktorów 2013 można obejrzeć kolejnego dnia, czyli 7 kwietnia, w TVP 1 o godzinie 14.20. Relacja będzie trwała 50 minut. Telewizja Polska znów rezygnuje z wieczornej relacji na żywo, ponieważ generowała ona za duże koszty. W tym roku jednak wydłużono czas trwania relacji: w 2012 rok było to zaledwie 20 minut.

Nagroda Wiktor. Dla kogo i za co?

Wiktory są rozdawane od 1985 roku. Pomysłodawcą nagrody jest Józef Węgrzyn. Od 1995 roku kapituła konkursu, czyli Telewizyjna Akademia Wiktorów, składa się z laureatów nagrody.

Wiktora można dostawać wielokrotnie. Jedynie tzw. Superwiktor za całokształt twórczości przyznawany jest tylko raz.

>>SPRAWDŹ, KTO JEST NOMINOWANY Wiktory 2013 – lista nominowanych

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 05.04.2013 11:42
Autor: ddziala - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Henryk Kulczyk, ojciec Jana Kulczyka?

Henryk Kulczyk, ojciec najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka zmarł rano 19 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.