porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
1000. odcinek M jak Miłość – kiedy pokaże go TVP?
1000. odcinek M jak Miłość – kiedy pokaże go TVP? M jak Miłość to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Niedawno ...
Powtórki seriali w internecie - gdzie obejrzeć polskie seriale online?

Gdzie oglądać powtórki seriali ONLINE w internecie?

Gdzie można obejrzeć seriale po emisji w telewizji? Gdzie powtórki seriali TVP, TVN i telewizji Polsat? Większość seriali emitowanych w stacjach telewizyjnych jest dostępnych w internecie na stronach internetowych VOD TVP.pl, TVN Player oraz w największej telewizji internetowej IPLA TV.

Powtórki polskich seriali emitowanych w TVP, TVN i Polsacie można z reguły obejrzeć już następnego dnia lub kilka dni później w tej samej stacji telewizyjnej, ale zwykle o zmienionej godzinie emisji. Co jednak robić, gdy nie można obejrzeć powtórki serialu w telewizji? Gdzie są dostępne powtorki seriali w internecie?

SERIALE w TVP - gdzie powtórki

Wszystkie odcinki najpopularniejszych seriali TVP1 i TVP2 są dostępne na stronie internetowej TVP.pl/VOD. Premierowe odcinki seriali są płatne, ale po emisji w telewizji odcinki można ogladać za darmo w internecie.

Na VOD TVP.pl można obejrzeć seriale: "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Wszystko przed nami", "Galeria", "Klan", "rodzinka.pl", "Barwy szczęścia", "Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz", "Czas honoru", "Siła wyższa", "Paradoks", "Ja to mam szczęście", "Anna German" oraz seriale, które nie są obecnie emitowane w TVP.

SERIALE w TVN - gdzie powtórki

Wszystkie odcinki najpopularniejszych seriali TVN są dostępne na stronie internetowej TVNplayer.pl. Premierowe odcinki seriali są dostępne albo za darmo jeszcze przed emisją w telewizji, ale po emisji w telewizji. 

Na TVNPLAYER.pl można obejrzeć m.in. seriale: "Julia", "Na Wspólnej", "Prawo Agaty", "Lekarze", "Ukryta prawda", "Detektywi", "W-11 Wydział Śledczy" oraz takie hity telewizji TVN jak: "Prosto w serce", "Magda M", "Kasia i Tomek", "Majka", "BrzydUla", "Teraz albo nigdy".

SERIALE w POLSACIE - gdzie powtórki

Wszystkie odcinki najpopularniejszych seriali telewizji Polsat są dostępne w internetowej telewizji IPLA TV. Przed emisją w Polsacie premierowe odcinki są płatne, potem można oglądać seriale za darmo. Na IPLA TV można także obejrzeć nowe i stare seriale TVP. 

Na IPLA TV można obejrzeć seriale obyczajowe: "Pierwsza miłość", "Hotel 52", "Świat według Kiepskich", "Przyjaciółki" oraz seriale paradokumentalne: "Dlaczego ja", "Trudne sprawy", "Nieprawdopodobne, a jednak" oraz "Pamiętniki z wakacji", serial Polsatu, który zakończył się w czerwcu 2012 roku, po dwóch sezonach.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Powtórki serialu Przyjaciółki - kiedy i gdzie? Powtórki serialu Przyjaciółki - kiedy i gdzie?

Zakończyła się emisja 4. sezonu serialu Przyjaciółki. Gdzie można oglądać powtórki wszystkich odcinków produkcji?

Kiedy kończą się seriale: M jak Milość, Klan, Na dobre i na złe?

Kultowym polskim serialom nic nie grozi. Żaden z nich nie ma wyznaczonej daty ważności. W najbliższym tygodniu pokażą się najnowsze odcinki każdego z nich.

Jakie nowe seriale w TVP 1? Jakie nowe seriale w TVP 1?

Rok może być przełomowym dla naszej telewizji. Powoli kończą się serialowe hity ostatnich lat. Stacje zaczynają pracować nad nowościami. Tyle, czy dorównają one tym produkowanym przez Amerykanów,...

Aktualizacja: 19.11.2013 23:34
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.