porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
W którym serialu TVP możemy śledzić LOSY RODU LUBICZÓW? Problemy serialowej rodziny Lubiczów są znane wielu Polakom. Losy Lubiczów ...
Zobacz jak zgłosić się do programu i jakie nagrody czekają na uczestników? pan i pani house zgłoszenia

Jak dostać się do nowego programu wnętrzarskiego TVN Pan i Pani House?

Jak dostać się do nowego programu wnętrzarskiego TVN Pan i Pani House?
Architektka Natalia Nguyen i projektant wnętrz Tomasz Roy-Szabelewski. fot.: TVN/Agencja TVN
Nowy program wnętrzarski TVN pod tytułem PAN I PANI HOUSE wciąż poszukuje uczestników. Zgłoś się do programu, wygraj metamorfozę swojego domu i nagrodę pieniężną. Mówimy, jak zgłosić się do programu i jakie nagrody czekają na uczestników programu?

Jeżeli znudził cię już wygląd twojego mieszkania lub aranżacja wnętrz w których mieszkasz jest, delikatnie mówiąc, niezadowalająca, możesz zgłosić się do nowego programu wnętrzarskiego stacji TVN. Zobacz, jak zgłosić się do programu i jakie nagrody czekają na uczestników programu. 

Zgłoszenie do programu "Pan i Pani House"

Nabór uczestników do programu "Pan i Pani House" prowadzony jest już od 27 stycznia br i do dziś telewizja TVN przyjmuje kandydatów na głównych bohaterów programu. Żeby zgłosić zamiar uczestniczenia w programie trzeba jedynie wysłać wiadomość email na adres dom@tvn.pl. W wiadomości tej powinny się znaleźć następujące informacje:

  • opis osoby, która planuje uczestnictwo w programie: wiek, zawód, miasto zamieszkania, numer telefonu i kilka zdań o sobie

  • informację z kim dana osoba mieszka lub dzieli mieszkanie

  • zdjęcia lub wideo z miejsca, które ma być objęte metamorfozą

  • opis czy uzasadnienie dlaczego właśnie ta osoba ma zostać wybrana.

 Wyboru uczestników do audycji programu "Pan i Pani House" agencja TVN dokonuje na podstawie najciekawszych zgłoszeń.

Jakie nagrody czekają na uczestników nowego programu wnętrzarskiego TVN "Pan i Pani House"

Dla osób, które będą chciały wziąć udział w programie przewidziane są oczywiście okazałe nagrody. Nagrodą główną dla osoby, która zgłosi się do programu i zostanie wybrana spośród innych do uczestnictwa w audycji, będzie udział w programie "Pan i Pani House", remont i wyposażenie jednego pomieszczenia w mieszkaniu o wartości do 20 tys. zł. Dodatkową nagrodą jest też wypłata pieniężna w wysokości 11% wartości z kwoty przeznaczonej na remont pomieszczenia. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Co Michał Szpak będzie robił z Rafałem Brzozowskim?

Michał Szpak, młody wokalista, finalista pierwszej polskiej edycji programu X Factor, niebawem wystąpi w specjalnym odcinku programu kulinarnego "Ugotowani". Będzie gotował dla doborowego...

Wnętrzarski reality-show Pan i Pani House - KIEDY I GDZIE OGLĄDAĆ?

Pan i Pani House to kolejny pomysł na program wnętrzarski, polegający na metamorfozie wnętrz. Reality show można oglądać w TVN. Czy zdobędzie popularność - czas pokaże.

Kim są PAN I PANI HOUSE, czyli Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski?

Pan i Pani House czyli Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski odmieniają nasze mieszkania. A czy wiemy, kim jest ta para architektów? Przeczytaj kim są!

Aktualizacja: 27.08.2012 12:16
Autor: Monika P.
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Aleksandra Popławska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.