porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Film OSTATNIA MIŁOŚĆ NA ZIEMI - czy warto obejrzeć? Jeśli podobał wam się niebanalny film o miłości „Debiutanci” z ...
Rodzice Madzi u Drzyzgi. Waśniewscy w Rozmowach w toku – jak się tam dostali?

Jak dostać się do programu Ewy Drzyzgi? Zostań bohaterem ROZMÓW W TOKU

Nie trzeba być rodzicami Madzi z Sosnowca, żeby trafić do specjalnego odcinka Rozmów w toku. Ewa Drzyzga doceni każde odstępstwo od normy, więc jeśli masz historię, która mogłaby elektryzować widzów TVN, pchaj się śmiało przed kamerę. Jak trafić do Rozmów w Toku? Czy Ewa Drzyzga płaci swoim bohaterom za występ w Rozmowach w toku?

Rozmowy w toku to show TVN emitowane już od 2000 roku. Kontrowersyjny program stale przyciąga tłumy, nie tylko przed ekrany, ale i do studia. Prawdziwe tematy, życiowe sytuacje, a także te ekstremalne odbijają się echem we wszystkich mediach. Program Drzyzgi z 29 marca, kiedy przeprowadziła rozmowę z rodzicami Madzi z Sosnowca był maglowany przez wszystkie tabloidy jeszcze tydzień po emisji. Sprawa Madzi elektryzuje żądnych prawdy i sprawiedliwości obywateli już od miesięcy, a rozwiązania ciągle nie ma.

Jak trafić do programu TVN ROZMOWY W TOKU?

Podstawa to nieprzeciętność. W każdym odcinku pojawia się zapowiedź tematu, który ma być poruszony w przyszłości oraz numer i mail kontaktowy. Jeżeli mamy cokolwiek wspólnego z tematem lub jeżeli nawet znamy osobę, która może być z tym związana, dajmy znać. Rozmówca poprosi nas o krótkie opowiedzenie swojej historii i zgodę na ewentualny występ lub podanie namiarów na osobę, która może pomóc w realizacji odcinka. Dalej od nas będzie zależeć, czy chcemy wystąpić anonimowo (w perukach, maskach lub okularach), czy też będziemy wciągać widzów w swoje przygody prężąc pierś i blade lico. 

Zdarza się, że autorzy programu Rozmowy w toku sami kontaktują się z interesującymi ich osobami. Jeżeli zamieszczamy w sieci historie, które akurat są zbliżone do profilu programu Rozmowy w toku, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zadzwoni do nas ktoś z TVN i zaprosi do programu.

Na stronie www Rozmów w toku http://rozmowywtoku.tvn.pl/ znajdziemy box z listą tematów, które mają być realizowane w najbliższym czasie oraz kontakt do osoby, która może wprowadzić nas na krzesełka u Drzyzgi. Wszystkie odcinki nagrywane są w krakowskim ośrodku TVN, przy ul. Pułkownika Dąbka.

Kim jest Ewa Drzyzga prowadząca Rozmowy w toku?

Urodzona w grudniu 1968 roku w Krakowie, Drzyzga ukończyła Szkołę Podstawową nr 64 a następnie VIII LO  w klasie matematyczno-fizycznej. Studiowała na Akademii Pedagogicznej, gdzie ukończyła filologię rosyjską.

Swoją przygodę z dziennikarstwem zaczęła w radiu RMF FM. Pierwsze szlify zdobywała jako depeszowiec, po czym awansowała na szefa działu informacji. 

Do telewizji trafiła w 1993 i zaczęła od bycia prezenterką w TVP1 obok Krzysztofa Ibisza i Piotra Kraśki.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 31.03.2015 16:29
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Halina Frąckowiak. Kim jest? RODZINA, KARIERA

Halina Frąckowiak to jedna ze znanych, lubianych i cenionych polskich ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.