porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kto wygrał Must Be The Music 2? Jaką nagrodę otrzymał Maciej Czaczyk?
Kto wygrał Must Be The Music 2? Jaką nagrodę otrzymał Maciej Czaczyk? Druga edycja programu "Must Be The Music - Tylko Muzyka" ...
Polskie seriale. Mówimy jak ZGINĘŁA HANKA MOSTOWIAK. ŚMIERĆ BOHATERKI SERIALU

Jak umrze Hanka Mostowiak z M jak miłość? Dlaczego bohaterka serialu UMIERA

  • ZOBACZ ZDJĘCIA
Jak umrze Hanka Mostowiak z M jak miłość? Dlaczego bohaterka serialu UMIERA

Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) z serialu "M jak miłość" umrze w wieku niespełna 36 lat. Co się stanie z Hanką Mostowiak? Kożuchowska odchodzi z serialu.

fot.: SE
Hanka Mostowiak oglądać będziemy w serialu "M jak miłość" do listopada 2011 roku. Ponieważ Małgorzata Kożuchowska zrezygnowała z grania w "M jak miłość", scenarzyści musieli wymyślić sposób na usunięcie granej przez nią postaci. Z serialem grana przez aktorkę Hanka Mostowiak pożegna się tragicznie. W ostatnim odcinku serialu wyemitowanym 7 listopada 2011 roku Hanka Mostowiak zostanie uśmiercona. Kobieta będzie miała wypadek samochodowy, ale to nie on będzie bezpośrednią przyczyną śmierci, okaże się nim krwiak mózgu. 
Jak umrze Hanka Mostowiak z M jak miłość?
M jak Miłość - Hanka Mostowiak nie żyje. Umiera 7 listopada. Kiedy powikłane losy Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość" zaczęły sie wreszcie prostować, Małgorzata Kożuchowska postanowiła odejść z obsady.

Ostatni odcinek "M jak miłość" z Kożuchowską

Kiedy Małgorzata Kożuchowska ogłosiła, że po 11 latach ma dość wcielania się w Hankę Mostowiak i odchodzi z serialu "M jak miłość", fani produkcji byli w szoku. Aktorka chciała grać nie tylko postać Hanki, ale też spróbować swoich sił w innych produkcjach. Przyjęła rolę w serialu „Rodzinka.pl” i zrezygnowała ze współpracy z producentami "M jak miłość".

7 listopada do sieci wyciekł fragment odcinka "M jak miłość", w którym umiera Hanka Mostowiak. Widzowie telewizyjnej Dwójki nie muszą czekać już czekać na emisję, wystarczy obejrzeć kanał youtube i ZOBACZYĆ WYPADEK W SERIALU. 

>> ZOBACZ TAKŻE: Jakie nowe wątki zobaczymy w serialu "M jak miłość" ?

- Po 11 latach grania w serialu "M jak miłość" i wcielania się w postać Hanki Mostowiak przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja - napisała aktorka w specjalnym oświadczeniu. - Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć. Za te jedenaście wspólnych lat chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim widzom! Za wszystkie oznaki ogromnej sympatii, którą darzyliście Hankę, a tym samym i mnie. Dziękuję Ilonie Łepkowskiej – za stworzenie postaci, która zajmowała w moim zawodowym życiu bardzo ważne miejsce.

Po zakończeniu współpracy również Ilona Łepkowska >> ZOBACZ SYLWETKĘ ŁEPKOWSKIEJ, autorki scenariuszy do M jak miłość >> wydała oświadczenie komentujące odejście aktorki z serialu:­ - Jest nam przykro ze względu na fanów serialu, którzy przez te lata przywiązali się do Hanki Mostowiak. Decyzja aktorki to oczywiście pewna trudność dla scenarzystów, ale doświadczony zespół scenariuszowy tego od lat najbardziej popularnego w Polsce serialu na pewno poradzi sobie z takim wyzwaniem. Co więcej, jesteśmy przekonani, że konieczność zmiany zaplanowanych wątków może okazać się pozytywnym i ożywczym impulsem, otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły.

Tak GINIE HANKA MOSTOWIAK!

Jak pożegnamy się z Hanką w listopadzie 2011? W ostatnim odcinku serialu wyemitowanym 7 listopada 2011 roku Hanka Mostowiak zostanie uśmiercona. Kobieta będzie miała wypadek samochodowy, ale to nie on będzie bezpośrednią przyczyną śmierci. Żadna inna aktorka nie była brana pod uwagę, by zastąpić Kożuchowską w tej roli. Widzowie za bardzo utożsamiają Hankę z Kożuchowską.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
WSZYSTKO PRZED NAMI. O czym będzie nowy serial twórców M JAK MIŁOŚĆ i BARW SZCZĘŚCIA?

„Wszystko przed nami” może być najgorętszą serialową premierą tej jesieni. W końcu za nową produkcją jedynki stoją twórcy „M jak miłość” i „Barw szczęścia” - Ilona...

Kim jest Kacper Kuszewski, dlaczego odchodzi z "M jak miłość" serialowy mąż Hanki Mostowiak? Kim jest Kacper Kuszewski, dlaczego odchodzi z "M jak miłość" serialowy mąż Hanki Mostowiak?

Kacper Kuszewski, gwiazda i zwycięzca programu TVN Taniec z gwiazdami, aktor, serialowy mąż Hanki Mostowiak. Kim prywatnie jest Kacper Kuszewski? Czy lubi tańczyć? Dowiedz się, jak grany przez niego...

Gwiazdy którego serialu zarabiają najwięcej?

Wiele tysięcy dzieci marzy o byciu aktorem. Chodzi głównie o sławę i pieniądze. Czy w Polsce również warto być aktorem, chociażby serialowym? Kto zarabia najlepiej na jednym dniu pracy? Serial...

Aktualizacja: 17.04.2018 13:48
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.