porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ugotowani 2013 - co zobaczymy w nowej edycji programu kulinarnego TVN?
Ugotowani 2013 - co zobaczymy w nowej edycji programu kulinarnego TVN? TVN startuje z wiosenną ramówką. Co przygotowali twórcy 4 edycji ...
Kolejny finał plebiscytu VIVA Najpiękniejsi 2013. Godz. 21:45 TVP2. Kto będzie prowadzącym i jakie gwiazdy uświetnią galę?

Kiedy jest gala VIVA! Najpiękniejsi 2013? Gdzie transmisja? Kto jest nominowany?

Kiedy jest gala VIVA! Najpiękniejsi 2013? Gdzie transmisja? Kto jest nominowany?

Viva najpiękniejsi 2013. Znamy szczegóły gali "Viva! Najpiękniejsi" . Nominacje do VIVA! Najpiękniejsi 2013. Finał Viva! Najpiękniejsi 2012 na antenie TVP2

Laureatów kolejnej edycji plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi" poznamy już 11 lutego 2013. W telewizji będziemy mogli zobaczyć jedynie retransmisję wielkiej gali. Zobacz pełną listę nominowanych i sprawdź, kto poprowadzi galę i jakie inne atrakcje przygotowano dla widzów.

To już dziesiąta edycja plebiscytu dwutygodnika Viva, w którym wybierana jest najpiękniejsza para roku. Co ciekawe, zazwyczaj jest to para nie tyle najatrakcyjniejsza fizycznie, ile ciesząca się w danym okresie największą popularnością. W 2012 roku plebiscyt wygrali Małgorzata Socha i Marcin Prokop. Kolejnych dwoje zwycięzców „VIVA! Najpiękniejsi” poznamy 11 lutego 2013 o godzinie 21.45 na antenie TVP2. Zostali oni wybrani głosami swoich fanów, którzy popierali kandydaturę swojego faworyta, wysyłając SMS-y (głosowanie zostało już zakończone).

Ceremonię wręczenia nagród, prowadzoną przez Grażynę Torbicką i Piotra Polka, swoimi występami uświetnią: Anna Mucha, Borys Szyc, Edyta Górniak, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, Krystyna Prońko, Krzysztof Kiliański i Halina Młynkowa.

Kto jest nominowany do nagrody „VIVA! Najpiękniejsi" za 2012 rok?

Kobiety
1. Anna Dereszowska
2. Edyta Herbuś
3. Joanna Koroniewska
4. Małgorzata Kożuchowska
5. Joanna Liszowska
6. Magdalena Mielcarz
7. Agnieszka Radwańska
8. Weronika Rosati
9. Anja Rubik
10. Katarzyna Zielińska

Mężczyźni
1. Piotr Adamczyk
2. Jakub Błaszczykowski
3. Maciej Dowbor
4. Olivier Janiak
5. Jerzy Janowicz
6. Maciej Kurzajewski
7. Maciej Musiał
8. Antoni Pawlicki
9. Borys Szyc
10. Krystian Wieczorek

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 10.02.2013 18:12
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.