porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kiedy i gdzie możemy oglądać POWTÓRKI SERIALI, telenowel i programów rozrywkowych? Masz nienormowane godziny pracy i ciągle przegapiasz odcinek ulubionego serialu? ...
W jakie dni odbywa się losowanie LOTTO? O której godzinie jest losowanie LOTTO? Kiedy jest losowanie dużego lotka?

KIEDY jest losowanie Lotto? O której, na jakim programie są losowania Lotto?

Istniejący od 1957 roku Totalizator Sportowy organizuje w ciągu tygodnia loterie, w których można wygrać różnorodne pule pieniężne. Lotto to nazwa główniej gry liczbowej. W jaki dni obywa się losowanie Lotto i o jakich godzinach?

Kolektury Totalizatora Sportowego rozmieszone są na terenie całej Polski. Można w nich zawierać zakłady odnośnie kilku loterii. Losowania w Studiu Lotto są obecnie przeprowadzane i emitowane na żywo, w stacji telewizyjnej TVP Info, trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki i soboty o godzinie 22:15 - losowania Lotto i Mini Lotto). Transmisję losowań pozostałych gier można oglądać wyłącznie w internecie za pośrednictwem strony www.lotto.pl.

Kiedy i o której godzinie przeprowadzane są loterie?

Lotto - wtorek, czwartek, sobota, o godzinie 22:15
Mini Lotto - wtorek, czwartek, sobota, o godzinie 22:15
Multi Multi -  codziennie, o godzinie 14:00 oraz 22:15
Joker - poniedziałek, środa, piątek, o godzinie 22:15
Kaskada - od poniedziałku do soboty, o godzinie 22:15
Keno - codziennie, co 5 minut od godziny 6:45 do 22:00  
Los Milionos - okazyjnie

Największa kumulacja w Lotto miała miejsce 27 września 2011 roku, kiedy to pula na wygraną pierwszego stopnia przekroczyła 56 milionów złotych. Wówczas padły dwie wygrane, wynoszące 28 083 296,60 zł. Najwyższa wygrana w historii Lotto to suma 33 787 496,10 zł, która padła 9 lutego 2012 roku, w Gdyni.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Zmiana godziny losowania Lotto. Kiedy jest losowanie Lotto? Nowa godzina

Ważna wiadomość dla tych, którzy marzą o wygranej w Lotto: zmienia się godzina emisji losowania. Od kiedy i o której godzinie będą losowania Totalizatora Sportowego?

Aktualizacja: 27.05.2013 20:15
Autor: Rafał Mądry
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Halina Frąckowiak. Kim jest? RODZINA, KARIERA

Halina Frąckowiak to jedna ze znanych, lubianych i cenionych polskich ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.