porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
ZOSTAŃ GWIAZDĄ FILMOWĄ - internetowy talent show. Jak się dostać do programu? Kiedy i gdzie są castingi? W "Zostań Gwiazdą Filmową" może wziąć udział każdy, kto czuje ...
KIEDY Tylko taniec emisja Polsat piątek godz. 20.00 Kim jest Krystyna Mazurówna, Joanna Liszowska, Alan Andersz i Michał Malitowski - jurorzy nowego programu Polsatu "Tylko taniec. Got to dance"?

KIM są jurorzy show TYLKO TANIEC. Got To Dance: Krystyna MAZURÓWNA, Joanna LISZOWSKA, Alan ANDERSZ, Michał MALITOWSKI?

Na antenie Polsatu emitowane jest w piątkowe wieczory show "Tylko taniec. Got to dance". Program jest konkurencją dla „You Can Dance”. W przeciwieństwie do TVN-owskiego show w Polsacie swoich sił mogą spróbować zarówno soliści, jak i grupy taneczne, i to we wszystkich możliwych dyscyplinach. Chętnych, którzy marzą o karierze tanecznej ocenia czteroosobowe jury w składzie: Krystyna Mazurówna (przewodnicząca), Joanna Liszowska, Michał Malitowski i Alan Andersz. Mówimy, kim są jurorzy programu „Tylko taniec. Got to dance” i kto poprowadzi show. Jak dostać się do show Polsatu?  
SKOMENTUJ

Krystyna Mazurówna

Krystyna Mazurówna to ekscentryczna tancerka i choreografka. Legenda polskiego tańca. Prekursorka jazzu w tańcu. Prowadziła własny zespół tańca jazzowego Fantom. Występowała w Teatrze Wielkim w Warszawie i Operetce Warszawskiej. W 1968 roku wyjechała do Paryża, gdzie przez kilka lat była solistką Casino de Paris. W swojej książce autobiograficznej wymienia kilkanaście zawodów, które wykonywała – by zarobić na kredyt, za który kupiła mieszkanie: szatniarka, bileterka w kinie, asystentka stylistki przy pokazach mody, kelnerka, kasjerka w teatrze, kierowniczka sklepu z winami, właścicielka baru dla artystów, producentka programów.

Słowem - prawdziwa artystka, fachowiec i jednocześnie barwna postać z gatunku tych, które media uwielbiają. Czy Krystyna Mazurówna sprawdzi się w roli jurora, czas pokaże, ale wszystko wskazuje na to, że szykuje się mocna konkurencja dla Czarnej Mamby, czyli Iwony Pavlović oceniającej tancerzy w „Tańcu z gwiazdami”. Zresztą Mazurówna miała już do czynienia z innym tanecznym show – w konkurencyjnym „You Can Dance” TVN-u przygotowywała choreografię do niektórych występów.

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska to aktorka znana z wielu seriali (m.in. "Na dobre i na złe", "Kryminalni"), aktywna również w teatrze - ostatnio można ją zobaczyć na scenach Komedii i 6. piętra. Liszowska ma też na koncie udział w wielu telewizyjnych show - choć sukcesy odnosiła raczej w tych muzycznych, a nie tanecznych. W 2007 r. wygrała II edycję show „Jak oni śpiewają” w Polsacie (gwiazdy polskich seriali śpiewały znane piosenki, które oceniali jurorzy i widzowie). Prowadziła też piątą edycję tego programu. W 2006 r. wystąpiła w czwartej edycji „Tańca z gwiazdami” (zajęła 5. miejsce). Mężem Liszowskiej jest szwedzki biznesmen Ola Serneke, w 2011 r. aktorka urodziła córkę Emmę.

Alan Andersz

Więcej w spólnego z tańcem ma kolejny aktor w składzie jury „Tylko taniec” - Alan Andersz. Najbardziej znany jest z serialu „39 i pół”, gdzie grał Patryka Jankowskiego, syna „prawieczterdziestolatka”, w którego wcielił się Tomasz Karolak. Andersz jest także zawodowym tancerzem – występował m.in. w grupie tanecznej V2 prowadzonej przez Austina Egurolę. Wziął też udział w piątej edycji „Tańca z gwiazdami” (zajął 6. miejsce).

Michał Malitowski

Michał Malitowski to dwukrotny mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich. Również dwukrotnie zdobywał tytuł wicemistrza świata, a 13-krotnie tytuł mistrza Polski. Od 10 lat taneczną partnerką Malitowskiego jest Belgijka Joanna Leunis.

Gospodarzami "Tylko taniec. Got to dance" będą Maciej Dowbor i Katarzyna Kępka (prezenterka stacji muzycznej Viva Polska). Program jest nadawany w Polsacie w soboty o godz. 20.00.

Krystyna Mazurówna Solo na scenie... po latach

 
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kto wygrał TYLKO TANIEC? Jaką nagrodę otrzymał Dawid Ignaczak ?

Telewizja Polsat rozkręciła się ze swoimi rozrywkowymi programami na dobre. Po hitowym "Must Be The Music", przyszła pora na "Got To Dance". Taneczne show wyłoniło już pierwszego zwycięzcę. Został...

TYLKO TANIEC: jurorka Krystyna Mazurówna i Joanna LISZOWSKA, jurorzy Alan ANDERSZ i Michał MALITOWSKI?

Program taneczny "Tylko taniec. Got to dance" wystartował w marcu 2012 i cały czas bije rekordy popularności. Podobnie jest z jury programu, którzy swoimi ocenami wzbudzają spore zainteresowanie i...

Kim jest KRYSTYNA MAZURÓWNA, jurorka w show "Got do dance: TYLKO TANIEC" w Polsacie?

Jednym z jurorów nowego tanecznego show w Polsacie - "Got do dance: Tylko taniec" jest Krystyna Mazurówna. Sprawdź, co wiesz o tej wybitnej tancerce!

Aktualizacja: 01.03.2013 21:15
Autor: mksiazko - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]

Polityczną karierę Beata Szydło zawdzięcza sobie, rodzinie, która ją wspiera ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.