porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kiedy HBO odkoduje serial "Bez tajemnic"? Stacja HBO odkodowuje prapremierę "Bez tajemnic" w niedzielę, 16 października ...
"Kawa, czy herbata", "Pytanie na śniadanie", "Dzień dobry TVN" - których prowadzących programy śniadaniowe widzowie lubią najbardziej?

Kto prowadzi śniadaniowe show w telewizji? Kto się sprawdza w tej roli?

"Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie" i "Dzień dobry TVN" to trzy programy śniadaniowe, które możemy oglądać w polskiej telewizji. Kto je prowadzi i komu wychodzi to najlepiej?

Telewizja śniadaniowa od dziesięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród tych osób, które poranki spędzają w domu, jak i tych, które w czasie ich emisji wybierają się do pracy. W większości z nich można znaleźć porady, wywiady ze znanymi osobami czy tematykę związaną z życiem codziennym. W każdym z nich pojawiają się też stali i lubiani przez widzów prowadzący. Kto z nich wypada najlepiej?

"Kawa czy herbata?"

To najstarszy program śniadaniowy. Emitowany w telewizyjnej Jedynce od 31 sierpnia 1992 roku. Pierwszym producentem tego programu była Halszka Wasilewska.

Dziś "Kawa czy herbata?" nadawana jest codziennie od poniedziałku do piątku od 6 do 8, a w weekendy od 8.30 do 10. W poniedziałki prowadzącymi program jest Anna Matusiak i Radek Brzózka, we wtorki Odeta Moro-Figurska i Michał Adamczyk, w środy Agata Konarska i Grzegorz Miśtal, w czwartki Dagmara Wirpszo i Paweł Pochwała, w piątki Agata Konarska i Marek Zając, wweekendy Klaudia Carlos i Łukasz Grass, na zmianę z duetem Radek Brzózka i Iwona Radziszewska.

Wśród tych par największą popularnością cieszą się Klaudia Carlos i Łukasz Grass. Mimo że pracują w TVP od niedawna, a program z ich udziałem emitowany jest dopiero od dwóch miesięcy widzowie bardzo ich polubili.

"Pytanie na śniadanie"

To z kolei śniadaniowy program telewizyjnej Dwójki. Zadebiutował 2 września 2002 roku. Emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-10.50.

Szefową programu jest Alicja Resich-Modlińska. "Pytanie na śniadanie" ma kilka stałych cykli, m.in. "Lejdi Gadżet", "Bita Śmietanka Towarzyska" czy "Rozmowa z Alicją". W poniedziałki program prowadzi Anna Popek i Michał Olszański, we wtorki Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel, w środy Beata Sadowska i Wojciech Jagielski, w czwartki Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, a w piątki – gdy program ma być bardziej kulturalny – Katarzyna Janowska i Kamil Dąbrowa na zmianę z Kazimierą Szczuką i Mikołajem Lizutem.

Z badań oglądalności wynika, że widzowie najbardziej lubią duety Popek i Olszańskiego oraz Szulim i Kammela.

"Dzień dobry TVN"

Ten program zadebiutował we wrześniu 2005 roku. Przez pierwsze dwa lata emitowany wyłącznie w weekendy, od 2007 roku również w dni powszednie. Nadawany jest codziennie od 8.30 do 11.

Od poniedziałku do piątku "Dzień dobry TVN" prowadzą na zmianę przez dwie pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, w soboty i niedziele Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk oraz Magda Mołek i Andrzej Sołtysik.

Ulubieńcem widzów jest duet Prokop – Wellman.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Polka na diecie - okiem Ohme: kiedy i gdzie? Polka na diecie - okiem Ohme: kiedy i gdzie?

Nie mija moda na szczupłość i dobry wygląd, ponieważ są utożsamiane ze zdrowiem... Coś w tym niewątpliwie jest, gdyż nadwaga, otyłość, niosą ze sobą choroby, m.in.: cukrzycę, nadciśnienie, zawał...

30. Warszawski Festiwal Filmowy. Jakie filmy można zobaczyć? 30. Warszawski Festiwal Filmowy. Jakie filmy można zobaczyć?

Warszawski Festiwal Filmowy swoje początki datuje na 1985 rok. Projekt, który zrodził się jako Warszawski Tydzień Filmowy dzięki swojej popularności i niezwykle bogatemu repertuarowi szybko zyskał...

Ula Chincz w Dzień Dobry TVN? Ula Chincz w Dzień Dobry TVN?

Przechodzenie popularnych dziennikarzy z telewizji publicznej do stacji prywatnych jest na porządku dziennym. Można by długo wymieniać - Agnieszka Szulim, Kamil Durczok czy Maciej Dowbor. Kolejną...

Aktualizacja: 06.10.2011 14:08
Autor: kawi
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.