porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Brytyjski serial Broadchurch - dlaczego jest tak wciągający? Nowy hit telewizyjny Polscy telewidzowie mogą wreszcie oglądać "Broadchurch" - jeden z najlepszych ...
Kiedy oglądać "Efekt Domina"?

O czym jest program Dominiki Kulczyk "Efekt Domina"?

O czym jest program Dominiki Kulczyk "Efekt Domina"?

Prowadzącą "Efekt Domina" na TVN będzie Dominika Kulczyk, córka jednego z najbogatszych Polaków.

fot.: Facebook
Nowy program TVN "Efekt Domina" to seria o najodleglejszych i najbiedniejszych miejscach świata. Prowadzącą "Efekt Domina" będzie Dominika Kulczyk, która przybliży widzom problemy potrzebujących. Kiedy oglądać "Efekt Domina"? Dowiedz się, o czym jest "Efekt Domina" z nowej ramówki TVN na wiosnę 2014.

Kiedy oglądać Efekt Domina?

Emisja nowego programu TVN "Efekt Domina" ruszy 2 marca. Nowe odcinki "Efektu Domina" będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 11:00. Tę wyjątkową nowość z wiosennej ramówki TVN poprowadzi Dominika Kulczyk, córka jednego z najbogatszych Polaków. To właśnie charytatywne działanie jej rodzinnej fundacji "Kulczyk Foundation" stało się inspiracją do stworzenia "Efektu Domina". Będzie to telewizyjny debiut Dominiki Kulczyk, ale materia, którą opisuje program, jest jej bliski już od dawna.

O czym jest Efekt Domina?

Każdy odcinek programu będzie poświęcony jednemu miejscu na świecie, które zostało dotknięte przez biedę. Dominika Kulczyk razem z ekipą przedstawią widzom najpoważniejsze problemy biednych mieszkańców Madagaskaru, Kambodży czy Filipin. Pokażą, jak organizacje i fundacje pomagają biednym z krajów trzeciego świata oraz spróbują nauczyć Polaków, jak każdy z osobna może przyczynić się do poprawy życia tamtejszych mieszkańców.

>>> O czym jest nowy serial "Sama słodycz"? Kiedy oglądać? (KLIKNIJ)

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 29.07.2015 12:06
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.