porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
POLSAT CAFE. Czwarta edycja programu SEXY MAMA! Kto go prowadzi? Co zobaczymy w nowym sezonie?
POLSAT CAFE. Czwarta edycja programu SEXY MAMA! Kto go prowadzi? Co zobaczymy w nowym sezonie? Na wiosnę w Polsat Cafe planowany jest także wielki powrót ...
Nowy program rozrywkowy na wiosnę w Polsat Cafe!

POLSAT CAFE. Program ACH CO TO BYŁ ZA ŚLUB Justyny Steczkowskiej. O czym jest? Kiedy można go oglądać?

POLSAT CAFE. Program ACH CO TO BYŁ ZA ŚLUB Justyny Steczkowskiej. O czym jest? Kiedy można go oglądać?
Justyna Steczkowska jako fotoreporter ślubny w nowym programie Polsat Cafe ACH CO TO BYŁ ZA ŚLUB! fot.: Polsat
W swoim wiosennej ramówce Polsat Cafe umieścił wiele nowych produkcji. Nowy program ACH CO TO BYŁ ZA ŚLUB! poprowadzi piosenkarka i prezenterka Justyna Steczkowska. Zobacz, o czym jest nowy program rozrywkowy i kiedy będzie emitowany?

O czym jest nowy program Justyny Steczkowskiej?

Po długiej przerwie na małym ekranie pojawi się między innymi Justyna Steczkowska, która ponownie z aparatem w ręku będzie starała się uchwycić chwile par, które będą brały ślub, w programie "Ach co ty był za ślub!". Fotografia jest bowiem drugą pasją jednej z największych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Justyna odwiedzi wybrane pary, wcielając się w rolę ślubnego fotoreportera i nie odstąpi panny młodej od samego rana, aż do końca ceremonii.

W programie "Ach co to był za ślub!" nie zabraknie także wywiadów z rodzinami państwa młodych - z rodzicami, rodzeństwem. Dzięki tym wywiadom widzowie będą mogli poznać historię miłości bohaterów danego odcinka. Jak na ślub przystało, w przygotowaniach będą także uczestniczyć stylista Jarosław Szado, makijażysta i fryzjer.

Dzięki temu programowi przyszłe panny młode będą mogły zobaczyć z jakimi problemami przyjdzie im się zmierzyć i co zrobić, gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Kiedy będzie można oglądać program ACH CO TO BYŁ ZA ŚLUB!

Justyna Steczkowska jest obecnie zajęta trasą koncertową swojej nowej płyty "XV", w związku z czym zdjęcia do nowego programu jeszcze się nie rozpoczęły. Dodatkowo, jak powszechnie wiadomo, narzeczeni przy wyborze daty najczęściej decydują się na weekendy letnie, więc sezon ślubów nie został jeszcze oficjalnie otwarty. Jak tylko w mediach pojawi się informacja o dacie premiery, to uzupełnimy artykuł o tę cenną informację.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 18.04.2018 03:00
Autor: Monika P.
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.