porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
TOP CHEF, odcinek 9. – kto odpadł i dlaczego?
TOP CHEF, odcinek 9. – kto odpadł i dlaczego? 9. odcinek programu Top Chef to nowe jury i nowe ...
Serial „Maria z Nazaretu”, opowieść o życiu Matki Zbawiciela, okaże się nowym serialowym hitem Jedynki?

Serial MARIA Z NAZARETU w TVP1, odcinek 1. Co się wydarzy?

Serial MARIA Z NAZARETU w TVP1, odcinek 1. Co się wydarzy?

Serial „Maria z Nazaretu”, opowieść o życiu Matki Zbawiciela, okaże się nowym serialowym hitem Jedynki?

fot.: Giovanni Battista Salvi da Sassoferrato, domena publiczna
MARIA Z NAZARETU w TVP1. Po sukcesie polsatowskiej Biblii, Jedynka też stawia na tematykę religijną. W piątkowe wieczory będziemy mogli oglądać serial Maria z Nazaretu.

Maria z Nazaretu, zrealizowana z wielkim rozmachem włosko-niemiecka, czteroodcinkowa superprodukcja telewizyjna opowiada o życiu matki Jezusa. Gra ją piękna niemiecka aktorka Alissa Jung.

Serial Maria z Nazaretu. Co w pierwszym odcinku?

W pierwszym odcinku serialu Maria z Nazaretu poznamy dzieciństwo i młodość tytułowej bohaterki, która jako trzylatka została oddana przez rodziców do świątyni na służbę Bogu.

Z biegiem lat dziewczyna zaczyna wyrastać na piękną kobietę. O jej rękę zaczyna się ubiegać cieśla Józef (Luca Marinelli). Rodzice dziewczyny, Anna (Antonella Antili) i Joachim (Roberto Citran), wyrażają zgodę na małżeństwo.

Tymczasem Marii objawia się Archanioł Gabriel, który oznajmia jej, że urodzi Syna Bożego, któremu nada imię Jezus. Matką zostanie także krewna kobiety, Elżbieta (Dita Teresa Acerbis), która przez wiele lat bezskutecznie starała się o dziecko. Dziewczyna z pokorą i radością przyjmuje dobrą nowinę. Postanawia odwiedzić Elżbietę.

>>> Przepowiednie Maryi w La Salette. Przed czym ostrzegała Maryja? Antychryst, zagłada... [KLIKNIJ]

Po drodze Maria składa wizytę swojej przyjaciółce z młodości, Magdalenie (Paz Vega), która zamieszkała na dworze królewskim w Jerozolimie po tym, jak mieszkańcy Nazaretu ukamienowali jej matkę za cudzołóstwo. Naiwna dziewczyna zostaje uwikłana w intrygę podstępnej Herodiady (Antonia Liskova), która pragnie osadzić na tronie swojego męża Hirkana (Robert Stadlober). Spisek doprowadza do śmierci Antypatera (Sergio Múñiz), najstarszego syna Heroda (Andrea Giordana).

Magdalenę trapią wyrzuty sumienia, mimo to nie chce wracać z Marią do Nazaretu. Jest zaskoczona, gdy niezamężna jeszcze przyjaciółka oznajmia jej, że jest w ciąży...

Serial Maria z Nazaretu. Kiedy premiera?

Premiera serialu Maria z Nazaretu w TVP1 w piątek 21 listopada o godz. 20.25.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Serial MARIA Z NAZARETU w TVP1, odcinek 4. Co się wydarzy? Serial MARIA Z NAZARETU w TVP1, odcinek 4. Co się wydarzy?

Czwarty i ostatni odcinek serialu włosko-niemieckiej superprodukcji „Maria z Nazaretu” obejrzymy w  piątek, 13 grudnia, o godz. 20.25. Co się wydarzy?

Serial MARIA Z NAZARETU w TVP1, odcinek 3. Co się wydarzy? Serial MARIA Z NAZARETU w TVP1, odcinek 3. Co się wydarzy?

Serial "Maria z Nazaretu" to jedna z telewizyjnych superprodukcji. Co wydarzy się w trzecim i jednocześnie przedostatnim odcinku?

Serial MARIA Z NAZARETU w TVP1, odcinek 2. Co się wydarzy? Serial MARIA Z NAZARETU w TVP1, odcinek 2. Co się wydarzy?

W piątek, 29 listopada, drugi odcinek niemiecko-wloskiej telewizyjnej superprodukcji „Maria z Nazaretu”. Tym razem zobaczymy m.in. narodziny Jezusa.

Aktualizacja: 07.11.2013 12:46
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Kim był? [KARIERA, TWÓRCZOŚĆ]

Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Wybitny reporter i publicysta był autorem ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.