porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jakie nowe seriale w TVP 1?
Jakie nowe seriale w TVP 1? Rok może być przełomowym dla naszej telewizji. Powoli kończą się ...
Telekamery 2014: już wkrótce głosowanie. Kategorie w konkursie Telekamery. Jak głosować?

Telekamery 2014: Jakie KATEGORIE? Jak GŁOSOWAĆ?

Telekamery 2014: Jakie KATEGORIE? Jak GŁOSOWAĆ?

Telekamery 2014: już wkrótce głosowanie. Jakie są kategorie? Jak głosować?

Telekamery to coroczne nagrody przyznawane przez tygodnik Tele Tydzień. Podczas tegorocznej edycji – Telekamery 2014 – nagrody będą przyznawane tylko i wyłącznie na drodze głosowania SMS. Koszt wysłania jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT).

Telekamery Tele Tygodnia to nagrody przyznawane od 1998 roku za osiągnięcia telewizyjne. Za pomysłem organizowania plebiscytu i gali stoi szczytny cel. Zyski z głosowania wesprą finansowo Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie

Telekamery 2014: kiedy głosowanie? Jakie kategorie?

Czasu jest jeszcze dosyć sporo, ale nie warto odkładać głosowania na ostatnią chwilę. Laureatów Telekamer 2014 można wybierać do 23 stycznia 2014 roku spośród 10 kategorii: aktorka, aktor, serial, osobowość telewizyjna, prezenter informacji, prezenter pogody, komentator sportowy, juror, program rozrywkowy, serial paradokumentalny. W jednej kategorii Telekamerę może zdobyć jeden nominowany. 

>>> Telekamery 2014: jacy kandydaci? [KLIKNIJ!]

Nietrudno też dowiedzieć się, kto jest bliski zdobycia nagrody w tym roku. Szczegółowa lista kandydatów oraz informacje dotyczące głosowania podane są  tutaj (KLIKNIJ!).

>>> Telekamery 2014: kiedy, jak GŁOSOWAĆ? Gdzie, kiedy GALA TELEKAMER? [KLIKNIJ!]

Wyniki plebiscytu Telekamery 2014 zostaną opublikowane w 7. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 10 lutego 2014 r.).

Gala rozdania nagród odbędzie się 3 lutego 2014 r. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Telekamery 2014 – kto otrzymał statuetkę? [VIDEO] Telekamery 2014 – kto otrzymał statuetkę? [VIDEO]

I wszystko jasne! Znamy już laureatów nagród Telekamery 2014.

TELEKAMERY 2014 – lista nagrodzonych [VIDEO] TELEKAMERY 2014 – lista nagrodzonych [VIDEO]

Telekamery Tele Tygodnia 2014 zostały rozdane! Nagrody rozdawane są już od 17 lat – o tym do kogo trafią decydują telewidzowie wysyłając SMS-y. Zobacz, kto został uhonorowanym tym wyróżnieniem w tym...

Telekamery 2014: kiedy, jak GŁOSOWAĆ? Gdzie, kiedy GALA TELEKAMER? Telekamery 2014: kiedy, jak GŁOSOWAĆ? Gdzie, kiedy GALA TELEKAMER?

Organizatorem plebiscytu Telekamery 2014 jest magazyn telewizyjny Tele Tydzień. WPodpowiadamy, gdzie i kiedy odbędzie się tegoroczna gala rozdania nagród!

Aktualizacja: 27.11.2013 15:11
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiesław Gołas - kim jest?
Wiesław Gołas - kim jest?

Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.