porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jakie nowe seriale w TVP 1?
Jakie nowe seriale w TVP 1? Rok może być przełomowym dla naszej telewizji. Powoli kończą się ...
Telekamery 2014: już wkrótce głosowanie. Kategorie w konkursie Telekamery. Jak głosować?

Telekamery 2014: Jakie KATEGORIE? Jak GŁOSOWAĆ?

Telekamery 2014: Jakie KATEGORIE? Jak GŁOSOWAĆ?

Telekamery 2014: już wkrótce głosowanie. Jakie są kategorie? Jak głosować?

Telekamery to coroczne nagrody przyznawane przez tygodnik Tele Tydzień. Podczas tegorocznej edycji – Telekamery 2014 – nagrody będą przyznawane tylko i wyłącznie na drodze głosowania SMS. Koszt wysłania jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT).

Telekamery Tele Tygodnia to nagrody przyznawane od 1998 roku za osiągnięcia telewizyjne. Za pomysłem organizowania plebiscytu i gali stoi szczytny cel. Zyski z głosowania wesprą finansowo Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie

Telekamery 2014: kiedy głosowanie? Jakie kategorie?

Czasu jest jeszcze dosyć sporo, ale nie warto odkładać głosowania na ostatnią chwilę. Laureatów Telekamer 2014 można wybierać do 23 stycznia 2014 roku spośród 10 kategorii: aktorka, aktor, serial, osobowość telewizyjna, prezenter informacji, prezenter pogody, komentator sportowy, juror, program rozrywkowy, serial paradokumentalny. W jednej kategorii Telekamerę może zdobyć jeden nominowany. 

>>> Telekamery 2014: jacy kandydaci? [KLIKNIJ!]

Nietrudno też dowiedzieć się, kto jest bliski zdobycia nagrody w tym roku. Szczegółowa lista kandydatów oraz informacje dotyczące głosowania podane są  tutaj (KLIKNIJ!).

>>> Telekamery 2014: kiedy, jak GŁOSOWAĆ? Gdzie, kiedy GALA TELEKAMER? [KLIKNIJ!]

Wyniki plebiscytu Telekamery 2014 zostaną opublikowane w 7. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 10 lutego 2014 r.).

Gala rozdania nagród odbędzie się 3 lutego 2014 r. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Telekamery 2014 – kto otrzymał statuetkę? [VIDEO] Telekamery 2014 – kto otrzymał statuetkę? [VIDEO]

I wszystko jasne! Znamy już laureatów nagród Telekamery 2014.

TELEKAMERY 2014 – lista nagrodzonych [VIDEO] TELEKAMERY 2014 – lista nagrodzonych [VIDEO]

Telekamery Tele Tygodnia 2014 zostały rozdane! Nagrody rozdawane są już od 17 lat – o tym do kogo trafią decydują telewidzowie wysyłając SMS-y. Zobacz, kto został uhonorowanym tym wyróżnieniem w tym...

Telekamery 2014: kiedy, jak GŁOSOWAĆ? Gdzie, kiedy GALA TELEKAMER? Telekamery 2014: kiedy, jak GŁOSOWAĆ? Gdzie, kiedy GALA TELEKAMER?

Organizatorem plebiscytu Telekamery 2014 jest magazyn telewizyjny Tele Tydzień. WPodpowiadamy, gdzie i kiedy odbędzie się tegoroczna gala rozdania nagród!

Aktualizacja: 27.11.2013 15:11
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?

Zygmunt Miłoszewski - to do niego należał rok 2014. Autor powieści ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.