porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Zaklęta Antylopa – parodia występu Patty z DD TVN. Na czym polega jej fenomen? [VIDEO]
Zaklęta Antylopa – parodia występu Patty z DD TVN. Na czym polega jej fenomen? [VIDEO] Zaklęta Antylopa – przygotowana przez CeZiKa parodia występu Patty, Angeliki ...
Do kiedy można głosować w plebiscycie Telekamery 2014? Kiedy poznamy wyniki głosowania? Kiedy i gdzie odbędzie się gala Telekamery 2014?

Telekamery 2014: kiedy, jak GŁOSOWAĆ? Gdzie, kiedy GALA TELEKAMER?

Telekamery 2014: kiedy, jak GŁOSOWAĆ? Gdzie, kiedy GALA TELEKAMER?

Do kiedy można głosować w plebiscycie Telekamery 2014? Kiedy poznamy wyniki głosowania? Kiedy i gdzie odbędzie się gala Telekamery 2014?

Organizatorem plebiscytu Telekamery 2014 jest magazyn telewizyjny Tele Tydzień. WPodpowiadamy, gdzie i kiedy odbędzie się tegoroczna gala rozdania nagród!

Telekamery Tele Tygodnia to nagrody przyznawane za osiągnięcia telewizyjne przez magazyn telewizyjny Tele Tydzień. Gale rozdania Telekamer odbywają od 1998 roku. Do 2009 roku miejscem gali był Teatr Polski w Warszawie.

>>> Telekamery 2014: jak głosować? [KLIKNIJ!]

W poprzednich edycjach Telekamer laureaci byli wyłaniani na drodze głosowania za pośrednictwem SMS-ów, kart pocztowych zamieszczonych w magazynie lub poprzez stronę internetową. W bieżącej, 17. edycji Telekamer telewidzowie nietypowo będą mogli wyłonić laureatów tylko za pomocą głosowania SMS. Pieniądze zebrane w ten sposób zostaną przeznaczone na Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Telekamery 2014: kiedy głosować?

Wyboru w plebiscycie Telekamery 2014 można dokonywać od 18 listopada 2013 r. do 23 stycznia 2014 r.

Telekamery 2014: jakie kategorie?

W plebiscycie Telekamery 2014 możemy głosować na nominowanych w 10 różnych kategoriach: aktorka, aktor, serial, osobowość telewizyjna, prezenter informacji, prezenter pogody, komentator sportowy, juror, program rozrywkowy, serial paradokumentalny.

>>> Telekamery 2014: jacy kandydaci? [KLIKNIJ!]

Pełna lista kandydatów do nagród Telekamery 2014 podana jest tutaj (KLIKNIJ!).

Telekamery 2014: kiedy wyniki? Gdzie gala?

Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w 7. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 10 lutego 2014 r.).

Gala rozdania nagród Telekamery 2014 odbędzie się 3 lutego 2014 r. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Telekamery 2014 – kto otrzymał statuetkę? [VIDEO] Telekamery 2014 – kto otrzymał statuetkę? [VIDEO]

I wszystko jasne! Znamy już laureatów nagród Telekamery 2014.

TELEKAMERY 2014 – lista nagrodzonych [VIDEO] TELEKAMERY 2014 – lista nagrodzonych [VIDEO]

Telekamery Tele Tygodnia 2014 zostały rozdane! Nagrody rozdawane są już od 17 lat – o tym do kogo trafią decydują telewidzowie wysyłając SMS-y. Zobacz, kto został uhonorowanym tym wyróżnieniem w tym...

NOMINACJE Telekamery 2014: Kto jest NOMINOWANY? NOMINACJE Telekamery 2014: Kto jest NOMINOWANY?

Telekamery Tele Tygodnia to prestiżowe nagrody przyznawane przez telewidzów za osiągnięcia telewizyjne. W plebiscycie Telekamery 2014 głosować możemy w aż 10 kategoriach.

Aktualizacja: 27.11.2013 15:11
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik, założyciel zespołów takich jak: Miłość(1988 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.