porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kuchenne rewolucje - Magda Gessler - 26 września w Nowym Dworze Gdańskim - co się wydarzy?
Kuchenne rewolucje - Magda Gessler - 26 września w Nowym Dworze Gdańskim - co się wydarzy? Karczma "Sielska zagroda" w Nowym Dworze Gdańskim - ten lokal ...
Co się działo w trzecim odcinku TOP CHEF. Kto odpadł z programu TOP CHEF?

TOP CHEF odcinek 3 – kto odpadł i dlaczego?

TOP CHEF odcinek 3 – kto odpadł i dlaczego?

Sylwester Lis na co dzień jest szefem kuchni w Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej.

fot.: facebook.com/TopChefPolska
Nietypowe potrawy i walka drużunowa. Zadania w trzecim odcinku jak zwykle nie były łatwe. Kto tym razem pożegnał się z programem TOP CHEF?

W pierwszej konkurencji 3. odc. Top Chef kucharze musieli się podzielić na dwie drużyny, ponieważ tym razem musieli pracować w grupie. Kucharzy wybierali Malika i Robert, którzy w poprzednim odcinku mieli najlepsze opinie. Konkurencja trwała 60 minut a każdy kucharz miał 10 minut, aby przygotować kolejne półprodukty do potrawy. Zawodnicy wchodzili po kolei tak, że nie widzieli, co zastaną na stole oraz nie mogli zadawać pytań kucharzom, którzy skończyli swoją kolej. Tę konkurencję wygrała drużyna Maliki, a immunitet został przyznany Darkowi. Do dogrywki przeszedł Piotr Ogiński.

>>> TOP CHEF odcinek 3 – przepis na krem z ziemniaków z dodatkami [KLIKNIJ!]

W 'Eliminacjach' kucharze zostali podzieleni na 4 grupy trzyosobowe. Zadaniem było przygotowanie  przystawki i dania głównego w czasie 60 minut. Po tym etapie do dogrywki zostali wytypowani Liliana oraz Sylwester.

W ostatnim zadaniu spotkali się Piotr, Liliana i Sylwester. Ich zadaniem było przygotowanie tatara z polędwicy wołowej, łososia i przegrzebków. Żadna potrawa nie zachwyciła jury, a ostatecznie z programem musiał się pożegnać Sylwester Lis, który na co dzień jest szefem kuchni w Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
TOP CHEF, odcinek 11. - kto odpadł i dlaczego? TOP CHEF, odcinek 11. - kto odpadł i dlaczego?

Program Top Chef powoli zbliża się do końcu, po 11 odcinku zostało w programie już tylko 3 zawodników. Kto odpadł z programu Top Chef?

TOP CHEF, odcinek 10. - kto odpadł i dlaczego? TOP CHEF, odcinek 10. - kto odpadł i dlaczego?

Odcinek 10. programu Top Chef już za nami. Inni jurorzy i inne miejsce. Co spotkało kucharzy w tym odcinku? Kto odpadł i dlaczego z programu Top Chef?

TOP CHEF, odcinek 10. – PRZEPIS na FILET JAGNIĘCY z jałowcem, dynią i kapustą pak-choi TOP CHEF, odcinek 10. – PRZEPIS na FILET JAGNIĘCY z jałowcem, dynią i kapustą pak-choi

Tym razem głównym składnikiem dania z programu Top Chef będzie jagnięcina. Jak przyrządzić filet jagnięcy z jałowcem, dynią i kapustą pak-choi?

Aktualizacja: 26.09.2013 15:29
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?

Günter Grass zmarł 13 kwietnia 2015 roku, w wieku 87 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.