porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kuchenne rewolucje - Magda Gessler - 26 września w Nowym Dworze Gdańskim - co się wydarzy?
Kuchenne rewolucje - Magda Gessler - 26 września w Nowym Dworze Gdańskim - co się wydarzy? Karczma "Sielska zagroda" w Nowym Dworze Gdańskim - ten lokal ...
Co się działo w trzecim odcinku TOP CHEF. Kto odpadł z programu TOP CHEF?

TOP CHEF odcinek 3 – kto odpadł i dlaczego?

TOP CHEF odcinek 3 – kto odpadł i dlaczego?

Sylwester Lis na co dzień jest szefem kuchni w Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej.

fot.: facebook.com/TopChefPolska
Nietypowe potrawy i walka drużunowa. Zadania w trzecim odcinku jak zwykle nie były łatwe. Kto tym razem pożegnał się z programem TOP CHEF?

W pierwszej konkurencji 3. odc. Top Chef kucharze musieli się podzielić na dwie drużyny, ponieważ tym razem musieli pracować w grupie. Kucharzy wybierali Malika i Robert, którzy w poprzednim odcinku mieli najlepsze opinie. Konkurencja trwała 60 minut a każdy kucharz miał 10 minut, aby przygotować kolejne półprodukty do potrawy. Zawodnicy wchodzili po kolei tak, że nie widzieli, co zastaną na stole oraz nie mogli zadawać pytań kucharzom, którzy skończyli swoją kolej. Tę konkurencję wygrała drużyna Maliki, a immunitet został przyznany Darkowi. Do dogrywki przeszedł Piotr Ogiński.

>>> TOP CHEF odcinek 3 – przepis na krem z ziemniaków z dodatkami [KLIKNIJ!]

W 'Eliminacjach' kucharze zostali podzieleni na 4 grupy trzyosobowe. Zadaniem było przygotowanie  przystawki i dania głównego w czasie 60 minut. Po tym etapie do dogrywki zostali wytypowani Liliana oraz Sylwester.

W ostatnim zadaniu spotkali się Piotr, Liliana i Sylwester. Ich zadaniem było przygotowanie tatara z polędwicy wołowej, łososia i przegrzebków. Żadna potrawa nie zachwyciła jury, a ostatecznie z programem musiał się pożegnać Sylwester Lis, który na co dzień jest szefem kuchni w Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Top Chef 3 FINAŁ. Kim są finaliści programu: Marcin Czubak, Marcin Przybysz i Paweł Wałęsa?

Top Chef 3 już za nami. Program wygrał Marcin Przybysz. Kim jest Marcin Przybysz, Marcin Czubak i Paweł Wałęsa - finaliści show?

Top Chef 3: UCZESTNICY [14 SYLWETEK] Top Chef 3: UCZESTNICY [14 SYLWETEK]

Rozpoczęła się trzecia edycja programu Top Chef Polska, w którym zawodowi kucharze rywalizują o główną nagrodę w wysokości 100 tys. zł. Przedstawiamy czternastu uczestników programu.

TOP CHEF, odcinek 11. - kto odpadł i dlaczego? TOP CHEF, odcinek 11. - kto odpadł i dlaczego?

Program Top Chef powoli zbliża się do końcu, po 11 odcinku zostało w programie już tylko 3 zawodników. Kto odpadł z programu Top Chef?

Aktualizacja: 26.09.2013 15:29
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik, założyciel zespołów takich jak: Miłość(1988 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.