porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mój tydzień z Marylin. Czy warto obejrzeć? Film „Mój tydzień z Marilyn” opowiadający o krótkim europejskim epizodzie ...
Maciej Jachowski i jego rola homoseksualisty w serialu Na wspólnej

SERIAL NA WSPÓLNEJ W TVN! W jaką rolę wcielił się aktor Maciej Jachowski?

Od 2010 roku Macieja Jachowskiego możemy podziwiać w serialu NA WSPÓLNEJ w roli Piotra Czubaka. Niestety, małżeństwo Piotra i Gosi przeżywa ostatnio wielki kryzys. Dlaczego Gosia odeszła od męża? Jaki naprawdę okazał się Piotr? Zobacz, jaką postać gra w NA WSPÓLNEJ Maciej Jachowski.

Kim jest Maciej Jachowski?

Maciej Jachowski to 35-letni polski aktor i wokalista, pochodzący z Warszawy. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawił się w 2006 roku w telenoweli dokumentalnej TVP2 "Sekcja 998". Rok później wcielił się w postać Irka Podleśnego w serialu "M jak miłość", z którą to rolą związany jest po dziś dzień. Maciej Jachowski wystąpił również w serialu TVN "39 i pół" (2009), Polsatu "Samo życie" (2009) oraz TVP2 "Na dobre i na złe" (2010). Od 2009 roku aktora możemy podziwiać także w popularnej telenoweli TVN "Na wspólnej", gdzie kreuje postać Piotra Czubaka. Na ekranach kin Macieja Jachowskiego mogliśmy oglądać w dwóch produkcjach filmowych: "Fenomen" oraz "Oh, Karol 2".

Oprócz zdolności aktorskkich Maciej Jachowski może pochwalić się także bardzo dobrym wokalem. W 2009 roku wziął nawet udział w V edycji programu rozrywkowego "Jak oni śpiewają", emitowanego na antenie Polsatu. Zajmując w nim 2 miejsce udowodnił, że nie straszne mu są także wyzwania muzyczne. O wiele lepiej radzi sobie jednak z mikrofonem niż na parkiecie. Wraz z partnerka Janją Lesar zajął ostatnie miejsce w 12. edycji "Tańca z gwiazdami".

Jaką rolę gra Maciej Jachowski w serialu "Na wspólnej"?

Od 2010 roku Maciej Jachowski związany jest z serialem "Na wspólnej". Wykreowana przez niego postać Piotra Czubaka zapewniła widzom wiele emocji, zwłaszcza ostatnio.

Serialowego Piotra poznaliśmy jako dobrze wychowanego i poukładanego absztyfikanta Gosi, starszej córki Zimińskich. Trzeba przyznać, że Piotr stawał na głowie, by podbić serce Gosi. Dziewczyna z początku nieufna, tłumaczyła Czubakowi, że po niedawnym rozstaniu z narzeczonym, nie chce na nowo się wiązać. Piotr jednak nie dawał za wygraną i z dwojoną siłą podrywał dziewczynę. W końcu Gosia doceniła jego starania i para zaręczyła się. Jeszcze przed ślubem jednak między narzeczonymi dochodziło do licznych kłótni. Piotr okłamywał Gosię, w ukryciu opłacał za nią mieszkanie, rachunki, bywał zaborczy i o wszystkim chciał decydować sam. Takie zachowanie przyszłego zięcia zaniepokoiło Danutę oraz ich młodszą córkę, Olę. Suma sumarum para wyjaśniła sobie wszystkie wątpliwości i stanęła na ślubnym kobiercu.

Sielanka nowożeńców nie trwała jednak długo. Piotra pochłonęła praca. Okazało się, że jego szef Witek jest jednocześnie jego przyjacielem jeszcze z czasów liceum. W stosunku do Gosi Witek zachowuje się w sposób niemiły i jest podejrzanie ironiczny. Po krótkim czasie, na jaw wyszła długo skrywaną przez Piotra i jego przyjaciela tajemnica. Dziewczyna nakryła swojego męża na zdradzie... z Witkiem. Wiadomość o zdradzie męża oraz jego homoseksualnej orientacji podwójnie upokorzyła Gosię. Dziewczyna wyprowadziła się do rodziców, którzy poznawszy prawdę o Piotrze przeżyli ogromny szok i przestali mu ufać.

Odejście Gosi wywołało lawinę pretensji ze strony konserwatywnych i srogich rodziców Piotra, którzy nie znając prawdy o synu, obwiniali ją za rozpad małżeństwa. Za namową Gosi Piotr wyznał rodzicom prawdę, ci zaś wyrzekli się syna. Brak akceptacji rodziców popchnął Piotra do próby samobójczej. Gosia odwiedziła męża w szpitalu. Pogrążony w depresji Piotr, przeprosił dziewczynę za kłamstwa i wyznał, że nie potrafi żyć bez Witka. Przyznał też, że zastanawia się nad rozpoczęciem leczenia psychiatrycznego.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest KATARZYNA MACIĄG, aktorka grająca w serialu GŁĘBOKA WODA?

Piękna i skromna Mika z serialu "Głęboka woda" zdobywa coraz większą popularność wśród widzów. Kim jest Katarzyna Maciąg, która wciela się w tę rolę?

Kolejna ŚMIERĆ W SERIALU. Jak "Na Wspólnej" żegna Radosława Pazurę?

Radosław Pazura to kolejny aktor, który umiera w serialu. Grany przez niego Janusz Gajewski w serialu "Na Wspólnej" będzie miał wypadek samochodowy.

RANKING. Jakie seriale Polacy oglądali w 2011 roku? KIEDY KONIEC SERIALI?

Polacy kochają nasze seriale! W roku 2011 najchętniej oglądali „Ranczo”, „M jak miłość” i „Ojca Mateusza”. W pierwszej 15 serialowych hitów są tylko dwie...

Aktualizacja: 17.04.2018 21:12
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?

Zygmunt Miłoszewski - to do niego należał rok 2014. Autor powieści ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.