porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Wałęsa, człowiek z nadziei ONLINE: Czy można obejrzeć film Wajdy w internecie?
Wałęsa, człowiek z nadziei ONLINE: Czy można obejrzeć film Wajdy w internecie? Wałęsa, człowiek z nadziei ONLINE – tę frazę coraz częściej ...
Czy wolno oglądać film Wałęsa, człowiek z nadziei w internecie? Czy to jest legalne, czy nielegalne?

Wałęsa, człowiek z nadziei na CHOMIKUJ: Czy oglądanie jest NIELEGALNE?

Wałęsa, człowiek z nadziei na CHOMIKUJ: Czy oglądanie jest NIELEGALNE?

Czy wolno oglądać film Wałęsa, człowiek z nadziei w internecie?

Film Andrzeja Wajdy pt. Wałęsa, człowiek z nadziei wchodzi na ekrany – a ci, którzy szczędzą dwudziestu złotych na bilet do kina, szukają downloadu w internecie, m.in. w popularnym serwisie Chomikuj.pl. Czy to jest legalne?

Fraza „Wałęsa, człowiek z nadziei Chomikuj” jeszcze przed dniem polskiej premiery kinowej obrazu znalazła się w czołówce wyszukiwanych w internecie haseł. Jaki wyniki wyszukiwania daje? Przekonać się o tym możemy, kopiując adres i wklejając go w okno przeglądarki internetowej: http://www.google.pl/search?q=wałęsa+człowiek+z+nadziei+chomikuj. Kopie filmu, które można znaleźć w tym czy innym serwisie, są jednak nielegalne.

>>> Wałęsa, człowiek z nadziei ONLINE: Czy można obejrzeć film Wajdy w internecie? [KLIKNIJ!]

Warto przypomnieć, że rozpowszechnianie pirackich kopii m.in. filmów jest nielegalne. Samo oglądanie nie grozi nam karą, ale udostępnianie pirackich filmów dalej (a dzieje się tak automatycznie w momencie pobierania filmów w sieciach p2p) już tak. W zależności od dodatkowych uwarunkowań za nielegalne rozpowszechnianie treści objętych ochroną prawną może też zostać uznane kopiowanie określonych utworów z internetu na dysk twardy.

Wałęsa, człowiek z nadziei – twórcy apelują

Warto też zaznaczyć, że fundacja Legalna Kultura wraz z twórcami filmu Wałęsa, człowiek z nadziei apelują do wszystkich, aby obejrzeli film legalnie.
Odtwórczyni roli Danuty Wałęsy, aktorka Agnieszka Grochowska, powiedziała: „Pewnie jeżeli ktoś teraz ściąga nielegalnie film, to nie myśli o tym, że ktoś 30 lat temu drukował, ryzykując zdrowie, a czasem życie, ulotki gdzieś pod ziemią, żeby ten ktoś mógł dzisiaj żyć w wolnym kraju. Fajnie by było, gdyby przy okazji premiery tego filmu ludzie zaczęli o tym myśleć i tym pamiętali. Że też w jakimś sensie wolność nie jest dana raz na zawsze. I że to są bardzo konkretni ludzie, którzy żyją ciągle, którym my zawdzięczamy to, że dzisiaj możemy żyć w wolnym kraju. I że, być może, nie możemy zrobić dużo. My dzisiaj żyjemy w wolnym kraju i nie musimy o niego walczyć. Sytuacja nie wymaga od nas czegoś niezwykłego, ale może możemy robić coś zwykłego. Na przykład możemy nie ściągać nielegalnie filmu, tylko pójść na ten film do kina albo go ściągnąć z legalnego źródła. I to w jakimś sensie jest nasz wkład w to, żebyśmy żyli w fajnym, normalnym kraju, gdzie szanujemy siebie nawzajem”.

>>> Wałęsa, człowiek z nadziei PIRACKA KOPIA: Czy to ten film? [kliknij!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Oscary 2014, polski kandydat: Wałęsa. Człowiek z nadziei Oscary 2014, polski kandydat: Wałęsa. Człowiek z nadziei

2 marca stycznia 2014 roku poznamy laureatów tegorocznych Oscarów. W kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny startuje polski kandydat Wałęsa. Człowiek z nadziei. Czy Wajda ma szansę na Oscara?...

Wałęsa, człowiek z nadziei PIRACKA KOPIA: Czy to ten film? Wałęsa, człowiek z nadziei PIRACKA KOPIA: Czy to ten film?

W internecie natknąć się można na piracką kopię filmu Wałęsa, człowiek z nadziei. Brak jednak pewności co do tego, czy nie jest to niebezpieczny koń trojański.

Wałęsa, człowiek z nadziei ONLINE: Czy można obejrzeć film Wajdy w internecie? Wałęsa, człowiek z nadziei ONLINE: Czy można obejrzeć film Wajdy w internecie?

Wałęsa, człowiek z nadziei ONLINE – tę frazę coraz częściej wpisują w wyszukiwarkach chętni do obejrzenia nowego filmu Wajdy za darmo w internecie, licząc na download filmu. Czy to jest możliwe i......

Aktualizacja: 12.10.2014 18:05
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Kim był? [KARIERA, TWÓRCZOŚĆ]

Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Wybitny reporter i publicysta był autorem ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.