porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czy Dr House znika naprawdę? Czy ósma seria będzie ostatnia? To już pewne. Twórcy serialu telewizyjnego ”Dr House” potwierdzili oficjalnie, ...
„Pan i Pani House” od 22 kwietnia na antenie TVN. Zgłoś się do nowego programu wnętrzarskiego TVN

Pan i Pani House ZGŁOSZENIA. Jak dostać się do programu wnętrzarskiego TVN?

Pan i Pani House to ciekawy nowy program wnętrzarski stacji TVN. Program nadawany jest w każdą niedzielę: EMISJA niedziela, godz. 15.50. Para architektów - gospodarze programu Tomasz Roy-Szabelewski oraz Natalia Nguyen - pomagają swoim bohaterom realizować ich marzenia o dobrze urządzonym mieszkaniu. Remonty to ich specjalność. W każdym odcinku mają do dyspozycji 10 tysięcy złotych i za tę sumę urządzają swpoim bohaterom wybrane pomieszczenie/pokój swoim bohaterom.   

Program nadawany jest od 22 kwietnia 2012, ale wciąż poszukiwani sa jego uczestnicy. Można jeszcze zgłosić się do programu i wygrać remont lub zmianę swojego domu lub mieszkania. 

Co zrobić aby zgłosić się do programu Pan i Pani House?

Aby zostać uczestnikiem programu TVN "Pan i Pani House" należy zgłosić chęć uczestnictwa w programie wysłając wiadomość email na adres dom@tvn.pl. W wiadomości muszą znaleźć się informacje:

  • opis potencjalnego bohatera programu: wiek, zawód lub gdzie się uczy, miasto zamieszkania, numer telefonu i kilka zdań o sobie

  • informację z kim dana osoba mieszka, krótki opis sytuacji rodzinnej

  • zdjęcia lub wideo z mieszkania/domu lub miejsca do metamorfozy

  • opis czy uzasadnienie dlaczego właśnie ta osoba ma zostać wybrana.

 Wyboru uczestników do audycji programu "Pan i Pani House" agencja TVN dokonuje na podstawie najciekawszych zgłoszeń.

Metamorfozy w programie Pan i Pani House

Dotychczas architekci z programu Tomasz Roy-Szabelewski oraz Natalia Nguyen dokonali zmian w:

- Pokój nastolatki - projektantki. Jak to zrobić?, Pokój nastolatki z odrobiną designu, Pokój i kuchnia po metamorfozie

- Metamorfoza salonu, 

- Metamorfoza łazienki krok po kroku, Zupełnie nowa łazienka od A do Z, Ciasna łazienka? Czas to zmienić!

Kim jest Pan i Pani House?

Natalia Nguyen – abslowentka architektury na Politechnice Warszawskiej. Studiowała też w Los Angeles. Uważa, że wnętrza powinny być funkcjonalne i piękne.

Tomasz Roy-Szabelewski – projektant wnętrz. Absolwent KLC School of Design w Londynie. Przez ostatnich kilka lat tworzył i pracował w Madrycie. W swoich pracach stawia na rozwiązania praktyczne i użyteczne.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Wnętrzarski reality-show Pan i Pani House - KIEDY I GDZIE OGLĄDAĆ?

Pan i Pani House to kolejny pomysł na program wnętrzarski, polegający na metamorfozie wnętrz. Reality show można oglądać w TVN. Czy zdobędzie popularność - czas pokaże.

Kim są PAN I PANI HOUSE, czyli Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski?

Pan i Pani House czyli Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski odmieniają nasze mieszkania. A czy wiemy, kim jest ta para architektów? Przeczytaj kim są!

Jak dostać się do nowego programu wnętrzarskiego TVN Pan i Pani House? Jak dostać się do nowego programu wnętrzarskiego TVN Pan i Pani House?

Nowy program wnętrzarski TVN pod tytułem PAN I PANI HOUSE wciąż poszukuje uczestników. Zgłoś się do programu, wygraj metamorfozę swojego domu i nagrodę pieniężną. Mówimy, jak zgłosić się do programu...

Aktualizacja: 07.06.2013 13:36
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Seniuk jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kim ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.