porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Przez trzy Ameryki: o czym jest książka Tomasza Gorazdowskiego?
Przez trzy Ameryki: o czym jest książka Tomasza Gorazdowskiego? Ameryka - to słowo kojarzy się większości z nas ze ...

Alkaliczny styl życia: o czym jest książka?

Alkaliczny styl życia: o czym jest książka?

Alkaliczny styl życia: o czym jest książka?

Jak poprawić jakość swojego życia – na to pytanie próbuje odpowiedzieć sobie coraz więcej osób. Być może odpowiedź znajdziemy w książce psycholog żywienia Beaty Sokołowskiej „Alkaliczny styl życia”.

Czym jest alkaliczny styl życia? W największym skrócie polega on na tym, aby zachować tak ważną dla naszego organizmu równowagę między tym, co zasadowe a kwasowe. Niestety nas styl życia powoduje, że coraz częściej zakwaszamy nasz organizm ponad miarę. Punktem wyjścia do odzyskania równowagi jest nasza dieta. Beata Sokołowska uczy, jak ułożyć zdrowy jadłospis, czego unikać, co wyeliminować z diety. A przede wszystkim radzi, jak się do takiej zmiany zmotywować, by nie skończyło się jak w większości innych diet – po kilku tygodniach.

Ale alkaliczny styl życia to nie tylko dieta, to cała filozofia życia. Bo dostarczanie organizmowi odpowiednich składników odżywczych na niewiele się zda, jeśli zaniedbamy pozostałe aspekty naszego życia. Jakie? Unikanie stresu, życie w zgodzie ze sobą, uprawianie sportu, dbanie o swój wygląd. Inspirująca książka.

Alkaliczny styl życia

Beata Sokołowska,

Wydawnictwo Muza

Warszawa 2015

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Chcesz schudnąć? Przeczytaj JEDZ PYSZNIE, CHUDNIJ CUDNIE! PORADNIK DIETETYCZKI HEDONISTKI

"Jedz pysznie, chudnij cudnie” to książka, napisana przez Magdalenę Makarowską. Książka ta została wyróżniona światową nagrodą Gourmand Cookbook Award. To inteligentny poradnik dla osób...

Aktualizacja: 05.06.2015 14:52
Autor: LES
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Komorowska: kim jest pierwsza dama Polski?
Anna Komorowska: kim jest pierwsza dama Polski?

Anna Komorowska, żona Bronisława Komorowskiego i pierwsza dama RP, pełni ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Książki które warto przeczytać. W dziale Książki podpowiemy jakie ksiązki warto kupić? Książki - Poszukujesz książek? Jaka jest najlepsza księgarnia internetowa. Gdzie kupisz książki online. Przeczytaj nasze recenzje. Najnowsze wydania, recenzje, felietony, zapowiedzi. Premiery wydawnicze i spotkania z pisarzami. Cytaty z książek. Jakie bajki czytać dzieciom? Targi książki. Modna książka. Serie wydawnicze. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.