porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
KSIĄŻKA SABINE ASGODOM. Czy warto jeść suchary, czyli czy naprawdę jesteś za gruba? Niemiecka trenerka menedżerów, twórczyni auto-PR-u, raz po raz buntuje się ...
Fascynująca historia człowieka, który zrealizował swoje marzenia

Biografia Steva Jobsa - CZY WARTO przeczytać?

Człowiek, który zmienił świat. Twórca komputerów Apple'a, które zrewolucjonizowały nasze sposoby komunikowania się. Jednak jego biografię warto przeczytać nie tylko z tego powodu.

Walter Isaacson napisał biografię Steve'a Jobsa współpracując ze swoim bohaterem. Podobno Jobs nie ingerował w zdobywane w inny sposób materiały. A jest ich tu bardzo dużo.

Niezwykły portret Jobsa

Isaacson rozmawiał z blisko 100 współpracownikami i członkami rodziny genialnego informatyka. Bardzo uważnie czytał też, powstałe w różnych okresach życia i kariery wywiady, jakich udzielił Jobs. Stworzył z nich niezwykły portret.

Oczywiście do przeczytania książki „Steve Jobs” nie trzeba namawiać studentów i absolwentów wyższych szkół technicznych oraz menadżerów przedsiębiorstw. Dla nich książka Isaacsona zapewne jest, stojącą na honorowym miejscu, biblią. Jednak historia współtwórcy Apple'a może być fascynująca nawet dla preferujących PC-ty i systemy Worda.
Bo książka Waltera Isaacsona to niezwykła baśń – dowód na to, że życie może być wspanialsze i bardziej emocjonujące niż hollywoodzkie produkcje.

Historia o harcie ducha i odwadze

Historia Jobsa, opowieść o jego pracy i karierze – od garażu, w którym w roku 1973 złożył swój pierwszy komputer, przez dramatyczne odejście z firmy w roku 1986 (na skutek konfliktu z jej prezesem, którego zresztą sam wybrał), nietrafione projekty, aż do powrotu do Apple'a w latach 90. i gwałtownego rozwoju filmy – to gotowy scenariusz na wielką filmową epopeję. Wciągającą, wzruszającą i jednak, z happy endem.

Jest też książka „Steve Jobs” doskonałym prezentem dla ludzi w czasach kryzysu. To opowieść o ogromnym harcie ducha, konsekwencji i odwadze. Fascynująca opowieść.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Czy biografia szefa Apple Steve'a Jobsa będzie bestsellerem?

Dwa wydarzenia zbiegły się w czasie. Powstanie biografii szefa Apple Steve'a Jobsa i jego śmierć. Czy to wystarczy, by stała się ona bestsellerem?

Chcesz schudnąć? Przeczytaj JEDZ PYSZNIE, CHUDNIJ CUDNIE! PORADNIK DIETETYCZKI HEDONISTKI

"Jedz pysznie, chudnij cudnie” to książka, napisana przez Magdalenę Makarowską. Książka ta została wyróżniona światową nagrodą Gourmand Cookbook Award. To inteligentny poradnik dla osób...

Aktualizacja: 17.04.2018 15:32
Autor: Tomasz Lada
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Książki które warto przeczytać. W dziale Książki podpowiemy jakie ksiązki warto kupić? Książki - Poszukujesz książek? Jaka jest najlepsza księgarnia internetowa. Gdzie kupisz książki online. Przeczytaj nasze recenzje. Najnowsze wydania, recenzje, felietony, zapowiedzi. Premiery wydawnicze i spotkania z pisarzami. Cytaty z książek. Jakie bajki czytać dzieciom? Targi książki. Modna książka. Serie wydawnicze. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.