porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Feblik: o czym będzie najnowsza powieść Małgorzaty Musierowicz?
Feblik: o czym będzie najnowsza powieść Małgorzaty Musierowicz? "Feblik" to kolejna książka ze słynnego i uwielbianego przez młodzież ...

Żywność funkcjonalna - dlaczego warto przeczytać książkę objętą naszym patronatem

Żywność funkcjonalna - dlaczego warto przeczytać książkę objętą naszym patronatem

Żywność funkcjonalna to książka o tym jak właściwe odżywianie może poprawić stan naszego zdrowia.

fot.: Vital
Żywność funkcjonalna to książka autorstwa Jenny Bor i Thorstena Weissa. Omawiają w niej wpływ jedzenia na nasze zdrowie i samopoczucie. Podpowiadają co jeść, by czuć się lepiej i zmniejszyć skutki wielu dolegliwości. Przywracają sens znanemu powiedzeniu: jeśteś tym co jesz.

Autorzy tej książki są pasjonatami super żywności. Posługując się własnym wyczuciem zainteresowali się tym cudownym tematem i dzięki temu osiągnęli duże korzyści dla swojego własnego stylu życia, zdrowia i rozwoju osobistego i duchowego. Jenny Bor i Thorsten Weiss z dużą pieczołowitością zestawili treści w tej książce, by wesprzeć świadomych ludzi w zmianie własnego stylu odżywiania.

Jednak ani autorzy ani wydawnictwo nie dają gwarancji, ręczyć ani być pociągniętymi do odpowiedzialności za skutki wykorzystania przedstawionych tu informacji i przepisów na sytuację fizyczną, psychiczną i medyczną. Ta książka i zawarte w niej idee dotyczące odżywiania nie są żadnym zastępstwem dla profesjonalnej pomocy medycznej. W przypadku wystąpienia poważnych symptomów należy zawsze kontaktować się z lekarzem.
Wszystkie przedstawione tu przepisy i opisy poszczególnych produktów spożywczych, które wskazują na uzdrowienia, wyzdrowienia i poprawę stanu bazują na doświadczeniach autorów. Działanie na ciało może być różne, więc odpowiedzialność spoczywa na czytelniku, który sam musi ocenić w jakim stopniu zawarte w tej książce informacje mogą być przełożone na jego osobisty sposób odżywiania. Nie zawsze podane działanie jest dowiedzione naukowo lub uznane przez ustawodawcę.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Feblik: o czym będzie najnowsza powieść Małgorzaty Musierowicz? Feblik: o czym będzie najnowsza powieść Małgorzaty Musierowicz?

"Feblik" to kolejna książka ze słynnego i uwielbianego przez młodzież cyklu Małgorzaty Musierowicz Jeżycjada. Przeczytajcie, o czym będzie powieść i od kiedy można jej wypatrywać w księgarniach!

Byłam służącą w arabskich pałacach - o czym jest książka Laili Shukri?  Byłam służącą w arabskich pałacach - o czym jest książka Laili Shukri?

Kraje Zatoki Perskiej to świat wciąż nam obcy. Z jednej strony fascynuje bogactwem szejków, z drugiej budzi nieufność. Bo tak naprawdę jest nam mentalnie i obyczajowo zupełnie obcy. „Byłam służącą w...

Motocykl zamiast kochanki – nowa książka wydawnictwa Helion Motocykl zamiast kochanki – nowa książka wydawnictwa Helion

„Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki)” to przewodnik nie tylko dla tych, którzy właśnie przechodzą kryzys wieku średniego. Autor tłumaczy, dlaczego warto posiadać motocykl, radzi jaką maszynę...

Aktualizacja: 18.09.2015 14:35
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Halina Frąckowiak. Kim jest? RODZINA, KARIERA

Halina Frąckowiak to jedna ze znanych, lubianych i cenionych polskich ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Książki które warto przeczytać. W dziale Książki podpowiemy jakie ksiązki warto kupić? Książki - Poszukujesz książek? Jaka jest najlepsza księgarnia internetowa. Gdzie kupisz książki online. Przeczytaj nasze recenzje. Najnowsze wydania, recenzje, felietony, zapowiedzi. Premiery wydawnicze i spotkania z pisarzami. Cytaty z książek. Jakie bajki czytać dzieciom? Targi książki. Modna książka. Serie wydawnicze. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.