porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak zrobić manicure i zadbać o paznokcie?
Jak zrobić manicure i zadbać o paznokcie? Podstawą pięknych dłoni są zadbane paznokcie. Jak wykonać manicure w ...
Trener Kiler i trener Skalpel za darmo w internecie. Ćwiczenie Ewy Chodakowskiej na YOU TUBIE. Dieta i odchudzanie. Trening Ewy Chodakowskiej. Skalpel i Kiler za darmo.

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej za darmo: Skalpel i Kiler ONLINE

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej za darmo: Skalpel i Kiler ONLINE
Ewa Chodakowska - charyzmatyczna trenerka całej Polski fot.: facebook.com
Po krótkiej przerwie ćwiczenia Ewy Chodakowskiej, charyzmatycznej trenerki całej Polski, wracają na YouTube. Już dziś z trenerem Kiler i trenerem Skalpel można ćwiczyć za darmo! Zobacz, gdzie znaleźć darmowe filmiki z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej!

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej trener Kiler i trener Skalpel na jakiś czas powróciły na kanał YouTube. Niestety z powodu roszczeń praw autorskich wydawnictwa Marquard Media Polska wszystkie filmiki zostały zablokowane. Zarówno Skalpela, jak i Kilera można kupić na płycie DVD. Koszt takiej płyty to 25 zł. A gdzie można ćwiczyć z Ewą Chodakowską za darmo?

W połowie marca fanki charyzmatycznej trenerki stały się lekko poddenerwowane na wieść o tym, że za ćwiczenia, które do tej pory mogły oglądać za darmo w internecie, dziś muszą zapłacić. Posądzana o chęć zarobienia Ewa Chodakowska na swoim oficjalnym profilu na Facebooku napisała oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Oświadczenie!!!
Na YT powrócił skalpel i inne części treningu, co było oczywiste.. Przez rok nie miałam nic przeciwko i teraz też nie mam, dopóki ktoś nie zacznie na nich zarabiać... Jeśli sytuacja się powtórzy, znów wszystko zniknie z YT!!! Gdybym chciała "kasy", jak niektórzy mi zarzucają, te programy nigdy nie pojawiłyby się na YT!!! Zacznijcie myśleć rozumem, a nie nienawiścią!!! Nie zarabiam na programach SHAPE!!! To WOLONTARIAT!! Dostaję SYMBOLICZNE jednorazowe wynagrodzenie za materiał bez względu na to, jak się sprzeda!!! Jasne? Już dosyć tych idiotycznych komentarzy, domniemań i bulwersacji!!! Kto ma rozum, ten zrozumie!!! A teraz czas na przyjemności!!! :) 
Porfavore!!!!! :))

I rzeczywiście przez kilka dni filmiki trenera Kiler i Skalpel były dostępne za darmo na kanale YouTube "flexandstrong" oraz na oficjalnym kanale Ewy "ewa chodakowska". Pani Ewa nie wzięła jednak pod uwagę tego, że sprzedając prawo do filmików wydawnictwu Marquard Media Polska nie będzie mogła upublicznić tych filmików za darmo w internecie. Wydawnictwo usunęło filmiki z internetu, w związku z czym fanki mogą się zadowolić jedynie płytami DVD.

W zamian za te niedogodności, na swoich kanałach na YouTube "flexandstrong" i "ewa chodakowska" charyzmatyczna trenerka upublicznia inne swoje treningi, te których nie sprzedała żadnemu wydawnictwu. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 31.07.2013 09:35
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Dzieci Bronisława Komorowskiego – kim są, co robią?
Dzieci Bronisława Komorowskiego – kim są, co robią?

Bronisław Komorowski z dumą powtarza, że ma aż pięcioro dzieci ...

W Mowimyjak.pl Moda i uroda. Tu znajdziesz artykuły, filmy i zdjęcia. Moda, uroda, styl i gwiazdy. Mówimy jakie są najnowsze trendy. Radzimy jak uniknąć stylizacyjnych wpadek. Prezentujemy ekstra ubrania i dodatki. Jakie są modne fryzury, makijaż, diety, przepisy kulinarne. Mamy wiele tematów o kobietach i dla kobiet. Wszystko dla kobiet. Sprawdź najnowsze kolekcje wiosna/lato 2013. W Mowimyjak mamy mnóstwo porad w tematach: moda i styl, zdrowie i uroda, moda i uroda dla dziewczyn, moda i uroda blog, moda i uroda 2013, moda i uroda porady, moda i uroda dla nastolatek, h&m. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.