porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Polsat SuperHit Festiwal: co to za festiwal?
Polsat SuperHit Festiwal: co to za festiwal? Polsat SuperHit Festiwal to nowa marka muzycznej imprezy organizowanej przez ...

Coke Live Festival 2015: kto wystąpi?

Coke Live Festival 2015: kto wystąpi?

Coke Live Festival 2015: kto wystąpi?

fot.: livefestival.pl
W sierpniu w Krakowie odbędzie się jeden z najważniejszych muzycznych festiwali letnich w Polsce. Sprawdź, kogo zobaczymy na scenie!

W Krakowie, w dniach 20-22 sierpnia 2015 roku, odbędzie się jeden z najważniejszych muzycznych festiwali letnich w Polsce - Coke Live Festival.

W poprzednich edycjach na imprezie występowali między innymi Jay-Z, Rihanna, Missy Elliot, Timbaland, 30 Seconds To Mars, Panic At The Disco, Kaiser Chiefs, Lily Allen. Pierwszy Coke Live Festival odbył się w 2006 roku, a w 2013 roku udało się zgromadzić na imprezie aż 40 tysięcy uczesnitków w ciągu dwóch dni i wciąż zdobywa ona coraz więcej fanów.

Coke Live Festival: kto wystąpi?

Wśród już zapowiedzianych artystów znajdują się przede wszystkim: Kendrick Lamar, gwiazda hip-hopu, brytyjski zespół dance-punkowy Foals, amerykańska grupa synthpopowa Future Islands, indie rockowi Wild Beasts z Wysp, a także Kanadyjczycy z post-punkowego zespołu Viet Cong i duńska electro-popowa wokalistka Karen Marie Ørsted występująca pod pseudonimem MØ.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Coke Live Festival 2015: po ile bilety?

Bilety na sierpniowy Live Music Festival 2015, czyli dawniejszy Coke Live Festival już w sprzedaży! W internecie możecie je kupić w cenie 220 zł za zkarnet i 145 zł za jeden przepełniony muzyką dzień.

MĘSKIE GRANIE 13.07 KTO ZAGRA? Jak wygląda skład artystów, którzy zagrają 13 lipca 2013 w Krakowie na "Męskim Graniu"?

Kim Nowak, Kapela ze Wsi warszawa oraz dyrektorzy tegorocznego Męskiego Grania Katarzyna Nosowska i O.S.T.R. wystąpią w Krakowie. Koncert MĘSKIE GRANIE odbędzie się 13 lipca 2013 Pod Hotelem Forum.

Festiwal w Opolu ma 50 lat! Kto wystąpi na jubileuszowym festiwalu?

W dniach 14-16 czerwca na opolskiej scenie pojawią się zarówno debiutanci, jak i artyści doskonale znani festiwalowej publiczności.

Aktualizacja: 22.05.2015 13:28
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest prof. Bogusław Paź? [AFERA z obrażaniem Ukraińców]

Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim opublikował wpis, w którym nazywa ukraińskich ...

Mowimyjak.pl nie jest jak muzodajnia.pl. Jest dużo fajniejsze. Mówimy jakiej muzyki warto słuchać. Co trzeba wiedzieć o gwiazdach takich jak Doda, Rihanna, U2, Lady, GaGa, Eminem, Madonna. . Muzyka.pl - nowości, wydarzenia, teledyski, koncerty. Codzienna dawka porad, informacji z rynku muzyki polskiej i zagranicznej. Wszystko na temat: muzyka disco polo, muzyka mp3, teledyski, muzyka klubowa, muzyka dla dzieci. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.