porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
PRZEBOJE 2012. Jakie PIOSENKI królują na listach przebojów w 2012 roku? Czy znasz MICHAELA TELO? Rozpoczął się karnawał, a więc czas imprez tanecznych. Sprawdziliśmy, jakie ...
KIEDY POGRZEB BOGUSŁAWA MECA. Artysta spocznie w Łodzi

Czy wiesz, kiedy i gdzie możesz oddać hołd i pożegnać wokalistę Bogusława Meca?

Bogusław Mec odszedł w wieku 65 lat w szpitalu w Zgierzu. Jego pogrzeb odbędzie się w piątek 16 marca 2012. Każdy będzie mógł przyjść pożegnać artystę, oddać mu hołd.

Pogrzeb artysty odbędzie się w piątek 16 marca 2012 roku na cmentarzu komunalnym na Dolach przy ul. Smutnej w Łodzi. Rozpocznie się o godz. 12 mszą w kaplicy cmentarnej. Celebrować ją będzie pastor ewangelicki i ksiądz katolicki. Po mszy kondukt ruszy do Alei Zasłużonych, gdzie spocznie artysta.

Bogusław Mec był jednym z najbardziej znanych artystów. Jego utwory „Jej portret”, „Mały, biały pies”, „Przyjaciele po to są”, na stałe weszły już do zbioru najlepszych polskich piosenek. Ale artysta miał wiele talentów, był absolwentem łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, projektował stroje, malował obrazy.

Aktor od 2001 roku zmagał się z białaczką. Wydawało się, że wszystko zmierza ku dobremu. Co prawda choroba wracała, ale artysta dzielnie z nią walczył. Ostatnio przeszedł serię zabiegów chemioterapii w Warszawie. W środę 7 marca nagrywał "Szansę na sukces", w czwartek dał koncert.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Bogusław Mec nie żyje. Kim był BOGUSŁAW MEC? Piosenkarz, kompozytor, artysta plastyk?

Bogusław Mec zmarł 11 marca 2012 roku w szpitalu w Zgierzu. Artysta od wielu lat zmagał się z chorobą nowotworową - białaczką. Miał 65 lat. Kim był Bogusław Mec? Jakie przeboje w jego wykonaniu...

Aktualizacja: 17.04.2018 14:24
Autor: ib
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Koroniewska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Joanna Koroniewska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Polska aktorka, absolwentka łódzkiej PWSTviT oraz Szkoły Reklamy w Warszawie ...

Mowimyjak.pl nie jest jak muzodajnia.pl. Jest dużo fajniejsze. Mówimy jakiej muzyki warto słuchać. Co trzeba wiedzieć o gwiazdach takich jak Doda, Rihanna, U2, Lady, GaGa, Eminem, Madonna. . Muzyka.pl - nowości, wydarzenia, teledyski, koncerty. Codzienna dawka porad, informacji z rynku muzyki polskiej i zagranicznej. Wszystko na temat: muzyka disco polo, muzyka mp3, teledyski, muzyka klubowa, muzyka dla dzieci. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.