porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
18 lat bez KURTA COBAINA. JAK zmarł lider Nirvany? Od samobójczej śmierci Kurta Cobaina mija 18 lat. Muzyk był ...
Jak i gdzie kupić bilety na koncert Madonny?

Gdzie kupić bilet na koncert Madonny na Stadionie Narodowym?

Rok 2012 to prawdziwa uczta dla wielbicieli dobrej muzyki. Jak zarezerwować sobie miejsce na jednym z największych muzycznych wydarzeń roku – koncercie Madonny?

Trasa koncertowa Madonny World Tour 2012 rozpocznie się 29 maja w izrealeskim Tel Awiwie. Artystka odwiedzi 26 europejskich miast, kolejne 26 występów zaplanowane jest w Ameryce Północnej. Madonna pojawi się również w Ameryce Południowej, czy Australii, gdzie nie grała od ponad dwudziestu lat. Występ w Polsce odbędzie się 1 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W jaki sposób kupić bilety na występ królowej popu? Sprzedażą biletów zajmuje się sieć Eventim. Bilety nabyć można drogą zarówno elekroniczną, przez internet, jak i w punktach sprzedaży bezpośredniej. Lista punktów sprzedaży Eventim dostępna jest na ich stronie internetowej, ale znajdują się one we wszystkich większych ośrodkach miejskich w kraju, np. we wszystkich sklepach z sieci Empik.

Koncert Madonny - ile zapłacisz za bilet?

1171 zł - hot ticket pakiet, czyli najlepsze miejsca na trybunach + laminat trasy + oficjalny program trasy,
1171 zł  - golden circle early entry pakiet, czyli najlepsze miejsca na płycie + wcześniejsze wejście + laminat trasy + oficjalny program trasy,
413 zł  - trybuny,
330  zł - trybuny,
275  zł - trybuny,
149  zł - trybuny,
413  zł - golden circle, czyli miejsca bliżej sceny na płycie,
275  zł - płyta,
149  zł - osoby niepełnosprawne.

Uwaga! Lepiej się śpieszyć, sprzedaż biletów rozpoczęła się w połowie lutego i najtańsze bilety na trybuny w cenie 149 złotych zostały już wykupione!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 10.04.2012 07:22
Autor: pn
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?

Mimo swoich 80-ciu lat Helena Norowicz nie ma zamiaru wycofywać ...

Mowimyjak.pl nie jest jak muzodajnia.pl. Jest dużo fajniejsze. Mówimy jakiej muzyki warto słuchać. Co trzeba wiedzieć o gwiazdach takich jak Doda, Rihanna, U2, Lady, GaGa, Eminem, Madonna. . Muzyka.pl - nowości, wydarzenia, teledyski, koncerty. Codzienna dawka porad, informacji z rynku muzyki polskiej i zagranicznej. Wszystko na temat: muzyka disco polo, muzyka mp3, teledyski, muzyka klubowa, muzyka dla dzieci. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.