porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
33 powieści które powinieneś znać w Teatrze Ochoty. Jaki to spektakl? Kto gra?
33 powieści które powinieneś znać w Teatrze Ochoty. Jaki to spektakl? Kto gra? Premiera spektaklu "33 powieści, które każdy powinien znać" Igora Gorzkowskiego ...

Kto i kiedy wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2015?

My już wiemy. To, jak zawsze, wyczekiwane przez widzów święto muzyki - Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 w Operze Leśnej.

Kto i kiedy wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2015?

 Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 w Operze Leśnej. Organizatorzy zapewniają trzy fantastyczne dni z najpopularniejszą polską muzyką oraz najlepszymi kabaretami. Zaproszono artystów, uwzględniając wszelkie dostępne we współczesnym świecie formy dystrybucji muzyki. Dzięki temu Polsat SuperHit Festiwal będzie szeroko pokazywał, co dzieje się na rynku muzycznym w Polsce.

Koncert Platynowy

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwalu zobaczymy „Koncert Platynowy”. Wystąpią w nim artyści, których płyty pokryły się tym kruszcem (od stycznia 2014 do lutego 2015 roku). Wybrano 10 SuperHitowych artystów. Są to: Donatan i Cleo, Sylwia Grzeszczak, Mela Koteluk, Enej Lemon, Piersi, Artur Rojek, Dawid Kwiatkowski oraz Dawid Podsiadło. SuperHitowa gwiazda tego koncertu to płyta Dawida zatytułowana „Comfort and Happiness”, która zyskała status diamentowej! Absolutnym królem cyfrowej piosenki jest Donatan i Cleo z utworami „My Słowianie” oraz „Brać” feat. Na zakończenie pierwszego dnia odbędą się 20. urodziny kultowego albumu muzycznego - reedycja płyty „Luksus” debiutu kapeli Szwagierkolaska.

Radiowy Przebój Roku

Drugi dzień to - koncert „Radiowy Przebój Roku”, czyli to ranking najczęściej granych przebojów przez wszystkie rozgłośnie radiowe w Polsce, zarówno najmniejsze regionalne, jak i największe o zasięgu ogólnopolskim. Usłyszymy najczęściej grane SuperHity, m.in.: Bednarek „Chodź ucieknijmy”, „Chwila jak ta”, Lemon „Wkręceni”, Liber i Natalia Szroeder „Teraz ty”, Margaret „Wasted”, Ania Wyszkoni „Biegnij przed siebie”, Bracia „Po drugiej stronie chmur”, Mrozu „Nic do stracenia”.  Gościem specjalnym drugiego dnia festiwalu będzie zespół Zakopower.

Trzeci dzień: koncert kabaretowy

Trzeci dzień festiwalu zdominują kabareciarze. Wielką kabaretową prywatkę w Operze Leśnej otworzy Wojciech Gąssowski z udziałem najlepszych polskich kabaretów i satyryków, a także stand-upowców, których popularność rośnie z dnia na dzień.
Oj, będzie festiwal na 102!


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 22:49
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Borcuch - kim jest?
Jacek Borcuch - kim jest?

Jacek Borcuch to człowiek kina. Znamy przede wszystkim z filmu ...

Mowimyjak.pl nie jest jak muzodajnia.pl. Jest dużo fajniejsze. Mówimy jakiej muzyki warto słuchać. Co trzeba wiedzieć o gwiazdach takich jak Doda, Rihanna, U2, Lady, GaGa, Eminem, Madonna. . Muzyka.pl - nowości, wydarzenia, teledyski, koncerty. Codzienna dawka porad, informacji z rynku muzyki polskiej i zagranicznej. Wszystko na temat: muzyka disco polo, muzyka mp3, teledyski, muzyka klubowa, muzyka dla dzieci. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.