porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak uczcić Międzynarodowy Dzień Teatru?
Jak uczcić Międzynarodowy Dzień Teatru? Dla wszystkich kochających teatr 27 marca jest dniem wyjątkowym, bo ...
Mamma Mia! w Teatrze Roma: dlaczego warto zobaczyć ten musical?

Mamma Mia! Teatr Roma. Jaki to spektakl?

Mamma Mia! Teatr Roma. Jaki to spektakl?
fot.: Wojciech Artyniew/SE/East News
Mamma Mia! to fantastyczny musical, który na całym świecie obejrzały już 54 miliony widzów. Od 21 lutego można go oglądać także w Teatrze Roma. O czym jest Mamma Mia?

Mamma Mia! to światowej sławy musical wystawiany na deskach teatrów w 40 krajach. Opowiada historię 20-letniej Sophie, która przed zamążpójściem postanawia dowiedzieć się, kto jest jej ojcem. Odczytuje pamiętnik swojej mamy, z którego wynika, że kandydatów do tej roli jest aż trzech... Zaprasza więc całą trójkę (architekta, autora książek podróżniczych i finansistę) na swój ślub, licząc, że jak ich zobaczy, od razu rozpozna, który z nich jest jej ojcem.

>>> Jacy aktorzy grają w Teatrze Roma? [KLIKNIJ!]

Tak się jednak nie staje (czego można się spodziewać), a przyjazd trzech byłych jest dla Donny, mamy Sophie, sporym szokiem... Co się dzieje później? Który z trzech kandydatów okazuje się tatą Sophie? Czy jej ślub w ogóle się odbywa? Na te pytanie uzyskacie odpowiedź, jeśli obejrzyjcie musical Mamma Mia! w Teatrze Roma.

Mamma Mia! Teatr Roma: dla kogo jest ten spektakl?

Przede wszystkim dla miłośników utworów Abby i wielbicieli komedii romantycznych. Lekka i prosta historia, przetykana piosenkami, które doskonale wszyscy znają, może być świetną odskocznią od codziennych problemów. Jeśli ktoś lubi musicale bądź zna spektakle wystawiane w Teatrze Roma, z pewnością będzie zadowolony po obejrzeniu Mamma Mia!

>>> Mamma Mia! to najbardziej wyczekiwany musical roku. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki [KLIKNIJ!] 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Mamma Mia! Najbardziej wyczekiwany musical roku - o czym opowiada? Mamma Mia! Najbardziej wyczekiwany musical roku - o czym opowiada?

Musical Mamma Mia! Oparty na przebojach ABBY przygotowany w warszawskim Teatrze Roma to najbardziej oczekiwane wydarzenie teatralne w 2015 roku! Każdego dnia odbywa się na świecie co najmniej siedem...

Mamma Mia. Jacy aktorzy grają w musicalu w Teatrze Roma? Mamma Mia. Jacy aktorzy grają w musicalu w Teatrze Roma?

Dariusz Kordek, Robert Rozmus, Anna Sroka, Barbara Melzer i Jan Bzdawka to niektórzy z wykonawców, którzy pojawiają się w obsadzie premierowego musicalu „Mamma Mia” na deskach stołecznego Teatru...

Wojciech Kępczyński, reżyser: co mówi o musicalu Mamma Mia? Wojciech Kępczyński, reżyser: co mówi o musicalu Mamma Mia?

Dyrektor Teatru Roma i reżyser musicalu Mamma Mia! Wojciech Kępczyński opowiada o pracy nad najbardziej wyczekiwanym spektaklem roku. Premiera - 21 lutego 2015 r.

Aktualizacja: 17.04.2018 15:41
Autor: K.O.
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

Mowimyjak.pl nie jest jak muzodajnia.pl. Jest dużo fajniejsze. Mówimy jakiej muzyki warto słuchać. Co trzeba wiedzieć o gwiazdach takich jak Doda, Rihanna, U2, Lady, GaGa, Eminem, Madonna. . Muzyka.pl - nowości, wydarzenia, teledyski, koncerty. Codzienna dawka porad, informacji z rynku muzyki polskiej i zagranicznej. Wszystko na temat: muzyka disco polo, muzyka mp3, teledyski, muzyka klubowa, muzyka dla dzieci. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.