porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
XII Festiwal Singera. Jakie wydarzenia i spotkania czekają widzów? Festiwal Singera już na dobre wrósł w krajobraz sierpniowej Warszawy. ...
Wirtualna wyprawa do teatrów Londynu

"Sztuka brytyjska na wielkim ekranie" - jakie pokazy teatralne w nowym sezonie Multikina?

Multikino ogłosiło zestaw transmisji kinowych „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”. To kontynuacja współpracy z British Council, dzięki której w Polsce można oglądać najciekawsze pozycje repertuarowe słynnych scen brytyjskich: National Theatre i repliki legendarnego szekspirowskiego The Globe.

Dzięki najnowszym rozwiązanion technologicznym, spektakle retransmitowane są w jakości High Definition z dźwiękiem Digital Dolby Surround, oraz w oryginalnej wersji z polskimi napisami. Na ekranie można zobaczyć takie gwiazdy, jak: Helen Mirren (Elżbieta II), Benedict Cumberbatch (Frankenstein, Hamlet) czy Tom Hiddleston (Koriolan). W tym sezonie zobaczymy m.in.: szekspirowskiego „Koriolana” i „Hamleta” oraz „Audiencję” według scenariusza Petera Morgana. Bilety: 35 zł – normalny i 30 zł – ulgowy.

‎Rozpiska seansów na wrzesień-grudzień 2015:

15.09 – NTL „Każdy” z Chiwetelem Ejioforem
20.10 – Globe On Screen „Komedia omyłek”
27.10 – NTL „Strategia gołych kawalerów”
05.11 – NTL „Audiencja” z Helen Mirren
17.11 – NTL „Koriolan” z Tomem Hiddlestonem
24.11 – NTL „Hamlet” z Benedictem Cumberbatchem
03.12 – Globe On Screen „Juliusz Cezar”
17.12 – NTL „Hamlet” z Benedictem Cumberbatchem

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
O czym opowiada opera "Nabucco"? Poznaj opowieść o walce o władzę i siostrzanej nienawiści.

„Nabucco” jest słynną operą Giuseppe Verdiego. Po raz pierwszy została wystawiona w La Scali w 1842 roku. Jej nazwa jest skrótem od imienia Nabuchodonozor. O czym opowiada "Nabucco"? 

O czym opowiada opera "Dama Pikowa"? Poznaj historię miłości

O czym opowiada słynna opera Piotra Czajkowskiego "Dama Pikowa"? Jak większośc oper - o tragicznej miłości. Poznaj dzieje bohaterów Damy Pikowej z opery Piotra Czajkowskiego.

O czym opowiada opera "Traviata"? Poznaj burzliwą historię miłości poety i kurtyzany!

Słynna opera Giuseppe Verdiego od lat święci triumfy na całym świecie. Stała się równie popularna, co książka Aleksandra Dumasa "Dama kameliowa", na której oparto fabułę opery. O czym opowiada...

Aktualizacja: 19.08.2015 13:25
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest święty Stanisław Papczyński?

Spowiednik króla Jana III Sobieskiego, założyciel Zgromadzenia Księży Marianów, błogosławiony ...

Mowimyjak.pl nie jest jak muzodajnia.pl. Jest dużo fajniejsze. Mówimy jakiej muzyki warto słuchać. Co trzeba wiedzieć o gwiazdach takich jak Doda, Rihanna, U2, Lady, GaGa, Eminem, Madonna. . Muzyka.pl - nowości, wydarzenia, teledyski, koncerty. Codzienna dawka porad, informacji z rynku muzyki polskiej i zagranicznej. Wszystko na temat: muzyka disco polo, muzyka mp3, teledyski, muzyka klubowa, muzyka dla dzieci. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.