porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Dzień Mężczyzn na świecie. Gdzie, kiedy i jak się go obchodzi?
Dzień Mężczyzn na świecie. Gdzie, kiedy i jak się go obchodzi? Dzień Mężczyzn nigdy nie cieszył się w Polsce taką popularnością ...
Święta Wielkanocne - dokąd warto wyskoczyć?

Gdzie wyjechać na święta wielkanocne?

Gdzie wyjechać na święta wielkanocne?

Świeta wielkanocne poza domem? Czemu nie!

fot.: Photos.com
Wyjazd na święta wielkanocne może zwolnić cię z połowy domowych obowiązków. Chcesz spędzić Wielkanoc z rodziną? Poznaj propozycje i oferty wyjazdów.

Wielkanoc na Kaszubach

Propozycja wyjazdu wielkanocnego dla tych, którzy kochają polskie lasy i jeziora. Wybór jest szeroki - pensjonat w Brodnicy Dolnej, hotel w Gniewinie czy np. Gościniec Oycowa Zagroda - pozwalają spędzić Wielkanoc według indywidualnych preferencji. Koszt: 300 - 1350 zł (w zależności od ofert).

Wielkanoc za granicą

Święta w 30-stopniowym upale, czyli Wielkanoc w egipskim aquaparku, to miła odmiana od śnieżnych początków polskiej wiosny. Koszt: 1773 zł. 

Wielkanoc w hotelu SPA

Wielkanoc 2014 można spędzić luksusowo w hotelu spa. Nieograniczony dostęp do basenu i wielu innych obiektów sportowych, park linowy oraz wypożyczalnia rowerów to pomysł na aktywne święta. Koszt: 1599 - 2499 zł.

Wielkanoc u wód termalnych na Słowacji

Pobyt w kurorcie w Bojnicach zapewni każdemu zdrowy początek wiosny. Święta wielkanocne na Słowacji to nie tylko wypoczynek w wodzie, ale także zwiedzanie jaskiń i zabytkowej starówki. Koszt: 1275 - 1995 zł. 

Wielkanoc w Rzymie i Florencji

Wiosna to najlepszy czas na zwiedzanie zabytków włoskiej architektury i sztuki. Tygodniowy wyjazd wielkanocny obejmuje także udział w Drodze Krzyżowej. Koszt: 1259 zł. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
WIELKANOC. Co powinno się znaleźć w KOSZYCZKU ZE ŚWIĘCONKĄ?

W koszyczku ze święconką powinno się znaleźć minimum siedem produktów, które symbolizują chrześcijaństwo. Jakie to produkty?

Jakie rośliny symbolizują Wielkanoc? [SYMBOLE ŚWIĄT] Jakie rośliny symbolizują Wielkanoc? [SYMBOLE ŚWIĄT]

Celebrowane w czasie Świąt Wielkanocnych zmartwychwstanie Chrystusa nierozerwalnie wiąże się także z wiosną i z budzącym się życiem. Zakwitające wtedy rośliny tradycyjnie używane są do świątecznych...

Kartka na WIELKANOC: Jak zrobić kartkę wielkanocną z kurczaczkiem razem z dzieckiem? Kartka na WIELKANOC: Jak zrobić kartkę wielkanocną z kurczaczkiem razem z dzieckiem?

Chcesz zrobić z dzieckiem prostą kartkę wielkanocną? Zobacz instrukcję krok po kroku i stwórz kolorową ozdobę na Wielkanoc. Mówimy, jak samodzielnie zrobić kartkę wielkanocną z kurczaczkiem i jajkiem.

Aktualizacja: 28.03.2015 16:38
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.