porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Co robić w święta? [5 pomysłów na ROZRYWKI dla CAŁEJ RODZINY]
Co robić w święta? [5 pomysłów na ROZRYWKI dla CAŁEJ RODZINY] Co robić w święta Bożego Narodzenia, żeby zachować atmosferę świąt, ...
Czy praca jako święty Mikołaj jest opłacalna? Czy można dobrze zarobić, przebierając się za Mikołaja?

Ile można zarobić jako święty Mikołaj? Kto może zostać Mikołajem?

Ile można zarobić jako święty Mikołaj? Kto może zostać Mikołajem?

Czy praca jako święty Mikołaj jest opłacalna? Czy można dobrze zarobić, przebierając się za Mikołaja?

fot.: Photos.com
Praca świętego Mikołaja jest bardzo dobrze opłacana. Jednak nie każdy może zostać świętym Mikołajem. Pracodawcy poszukują konkretnych osób i stawiają niebanalne wymagania. Zobacz czy posiadasz niezbędne kwalifikacje i czy możesz pracować w tym zawodzie? Ile zarabia św. Mikołaj z ogłoszenia i czy to opłacalna praca? CZYTAJ!

Im bliżej mikołajek i świąt Bożego Narodzenia, tym więcej pojawia się ogłoszeń o pracę dla osób, które chcą wcielić się w rolę św. Mikołaja. Pracodawcy jednak podchodzą do sprawy bardzo poważnie i stawiają konkretne wymagania.

Pracodawcy oczekują od kandydatów na św. Mikołaja...

Podstawowym wymaganiem, stawianym przed przyszłym św. Mikołajem jest odpowiedzialność. Wiadomo, że jest to podstawowa cecha, którą powinna mieć osoba, zajmująca się dziećmi. "Święty" powinien także mieć dobry kontakt z dziećmi, poczucie humoru i przede wszystkim dystans do siebie.

Kandydat idealny powinien się także odznaczać cierpliwością i "odrobiną" zdolności aktorskich, bo dzieci niestety nie tak łatwo jest oszukać. Nie mniej ważnym wymaganiem jest fakt, że aktywny zawodowo Mikołaj musi być zmotoryzowany. W ogłoszeniach nie ma co prawda mowy o saniach czy reniferach, ale większość pracodawców kładzie nacisk na prawo jazdy kategorii B i posiadanie własnego samochodu.

Dodatkowe atuty Mikołaja

Niektórzy pracodawcy mile widzą także znajomość języków obcych, w razie gdyby doszło do spotkania z obcojęzycznym dzieckiem. W ogłoszeniach bardzo często pojawia się także wzmianka o doświadczeniu w pracy z dziećmi oraz o umiejętności gry na jakimś instrumencie. Prawdziwym rarytasem, wśród kandydatów na stanowisko świętego są odpowiedni wiek, postura i własna, prawdziwa BRODA.

Pracodawcy oferują...

Jak na obowiązki św. Mikołaja przystało, pracodawcy oferują bardzo ciekawą i niebanalną pracę, elastyczne godziny i całe mnóstwo zleceń. Kandydatów ma zachęcić również obietnica dużych zarobków (od 20 zł do 100 zł za godzinę) i możliwość zatrudnienia w następnym roku. Oczywiście pracodawcy zatrudniają swoich "świętych" tylko i wyłącznie na umowie o dzieło lub umowie zlecenia.

>>> Pomysły na mikołajkowe prezenty [KLIKNIJ!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Co zrobić z niechcianymi prezentami? ODDAĆ, SPRZEDAĆ, ZAMIENIĆ? Co zrobić z niechcianymi prezentami? ODDAĆ, SPRZEDAĆ, ZAMIENIĆ?

Co roku po Gwiazdce w naszym domu pojawia się przynajmniej JEDNA rzecz, z którą nie wiadomo co zrobić. Mikołaj ewidentnie nie przeczytał naszego listu! W efekcie tego zaniedbania dostaliśmy coś, co...

Co kupić córce pod choinkę? Prezenty gwiazdkowe do 100 zł [GALERIA] Co kupić córce pod choinkę? Prezenty gwiazdkowe do 100 zł [GALERIA]

Chcesz sprawić córce świetny prezent pod choinkę? Nasze propozycje prezentów trafiają w gusta dziewczynek i są niedrogie – do 100 złotych!

Tanie prezenty na święta. Co można kupić za 15 zł? [ZDJĘCIA] Tanie prezenty na święta. Co można kupić za 15 zł? [ZDJĘCIA]

Święta to czas, kiedy sprzedawcy i sklepy prześcigają się w swych ofertach na świąteczne prezenty. W każdym sklepie możesz znaleźć zarówno prezent dla dziecka, jak i prezenty dla kobiety czy...

Aktualizacja: 06.12.2014 10:15
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.