porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Dzień Babci i Dzień Dziadka. Propozycje prezentów dla babci i dziadka Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w naszym życiu, dlatego też propozycja ...
Wykonaj samodzielnie piękną ozdobę z papieru

Jak zrobić KWIAT Z PAPIERU? Krok po kroku

Jak zrobić KWIAT Z PAPIERU? Krok po kroku

Jak zrobić kwiatek z papieru?

fot.: Photos.com
Mogą być ozdobą stołu, prezentu, czy po prostu mieszkania. Kwiaty z papieru są bardzo proste do wykonania. Wystarczy kilka kartek papieru i dosłownie chwilę czasu.

Krok 1
Przygotujmy sobie 5 niewielkich, kolorowych karteczek. Jedną z nich złóżmy na skos. Potem połóżmy ją na stole, tak aby najdłuższa krawędź powstałego trójkąta była najbliżej ciebie.

Krok 2
Musimy złożyć prawy i lewy róg do górnego wierzchołka trójkąta. Musi powstać kwadrat

Krok 3
Rogi zagnij w dół tak, aby wierzchołki były przedłużeniem dolnych boków kwadratu.

Krok 4
Otwórz zakładki i je przygładź. Powstałe trójkąty zegnij do siebie. W ten sposób na powstałym czworoboku powstały dwa trójkąty mniejszy i większy. Teraz złóż na pół trójkąt większy i mniejszy wzdłuż jego wysokości.

Krok 5
Powstałe dwa trójkąty sklej ze sobą.

Krok 6
Zrób brakujące 4 płatki. Po wykonaniu wszystkich sklej je.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 05.06.2013 19:37
Autor: ALEK
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.