porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak zrobić bombkę z papieru? [KROK PO KROKU]
Jak zrobić bombkę z papieru? [KROK PO KROKU] Prezentujemy prosty pomysł na kolorową bombkę z papieru. Wizyta w ...
Jak łatwo zrobić bożonarodzeniowy stroik na świąteczny stół

Jak zrobić ŚWIĄTECZNY STROIK na stół?

Jak zrobić ŚWIĄTECZNY STROIK na stół?
fot.: Photos.com
Świąteczne stroiki to nieodłączny element dekoracji mieszkań na Boże Narodzenie. Zobacz, jak przygotować prosty stroik na świąteczny stół.

Na Boże Narodzenie odświętnie ozdabiamy nasze mieszkania. Główną bożonarodzeniową dekoracją domu jest oczywiście pięknie ubrana choinka. Coraz bardziej popularne staje się ozdabianie wnętrz roślinami: gwiazdami betlejemskimi, kwitnącymi cyklamenami, zygokaktusami czy hippeastrum. Na drzwiach zawieszamy świąteczne wieńce, a stoły ozdabiamy świątecznymi stroikami.

Jak zrobić stroik na stół?

Świąteczny stroik na stół możesz zrobić samodzielnie. Oto propozycja przygotowania takiej bożonarodzeniowej ozdoby.

Do przygotowania świątecznego stroika potrzebujesz:

  • szklane naczynie
  • kilka czerwonych bombek – ich wielkość zależy od pojemności naczynia (im większe naczynie, tym większe bombki)
  • ozdobna złota wstążka
  • kilka świeżych gałązek świerka

Kolorową wstążkę potnij na fragmenty i z każdego zrób ozdobną kokardę. Kokardy przywiąż do bombek. Udekorowane bombki włóż do szklanego naczynia. Na stole ułóż kilka gałązek świerka, a na nich ustaw wypełnione bombkami naczynie. I stroik gotowy!

Taki stroik może zrobić każdy. Modyfikacje oczywiście dozwolone i polecane. W zależności o twoich upodobań możesz wybrać kolor bombek i wstążki, zamiast gałązek świerka możesz dać gałązki innego iglaka: jodły, sosny, cisu, żywotnika. Możesz też urozmaicić stroik innymi świątecznymi ozdobami, które masz w domu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Świąteczne dekoracje. Jak odmienić mieszkanie? [RADY i POMYSŁY] Świąteczne dekoracje. Jak odmienić mieszkanie? [RADY i POMYSŁY]

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny. Magiczna jest także otoczka towarzysząca świątecznemu okresowi. Dom pachnący igliwiem, blask światełek choinkowych i ciche kolędy w tle – to wszystko buduje...

Boże Narodzenie. Jak stworzyć odświętny klimat w domu? [GALERIA] Boże Narodzenie. Jak stworzyć odświętny klimat w domu? [GALERIA]

Boże Narodzenie już niedługo. A my nadal nie wiemy jak udekorować dom, by stworzyć świąteczną atmosferę.  Jak prostymi sposobami udekorować dom na Boże Narodzenie?

ŚNIEŻNE BOMBKI: jak zrobić samodzielnie? Instrukcja krok po kroku! ŚNIEŻNE BOMBKI: jak zrobić samodzielnie? Instrukcja krok po kroku!

Wyjątkowe śnieżne bombki  tworzą klimatyczną oprawę świąt Bożego Narodzenia.  Zobacz, jak samemu wykonać niezwykłe świąteczne ozdoby! Mówimy, jak zrobić śnieżne bombki.

Aktualizacja: 12.12.2013 11:26
Autor: mada
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?

Make Life Harder, czyli MLH powstał po to, by obśmiać ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.