porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Strój galowy na koniec roku dla przedszkolaka - jaki?
Strój galowy na koniec roku dla przedszkolaka - jaki? Koniec roku szkolnego to ważny moment w życiu każdego ucznia ...

Zakończenie roku szkolnego: jaki prezent dla wychowawcy?

Zakończenie roku szkolnego: jaki prezent dla wychowawcy?

Ciekawym pomysłem jest też kupno drzewka egzotycznego (pomarańcza, cytryna, kawa). Dbanie o taką roślinę może być bardzo dużą przyjemnością.

fot.: Konrad Kalbarczyk
Większość uczniów nie przejmuje się tym, co wręczyć wychowawcy na koniec roku. Standardowo wręczy się kwiatek, a przewodniczący klasy zorganizuje składkę i kupi coś od wszystkich. Niektórzy uczniowie jednak chcą, aby wychowawca otrzymał od nich coś szczególnego. Mówimy, jaki prezent kupić wychowawcy.

Prezent dla wychowawcy: zrobiony własnoręcznie 

Gdy zapyta się nauczycieli, co chcieliby dostać na zakończenie roku od uczniów, bądź poczyta się ich wypowiedzi na forach dyskusyjnych, najczęściej słyszy się, że nauczyciele chcą dostać coś, co uczniowie sami przygotują. Wtedy widać, że naprawdę chwilę nad tym pomyśleli, postarali się, włożyli w to serce. O tym, jaki prezent można zrobić własnoręcznie, pisaliśmy już w artykule pt. Koniec roku. Jaki prezent można zrobić dla nauczyciela własnoręcznie (kliknij!)

Prezent dla wychowawcy: kwiatek doniczkowy

Najczęściej w drodze do szkoły po świadectwo uczniowie zaglądają do kwiaciarni, gdzie szybko (bo jest kolejka i następni czekają) pani układa im trzy kwiatki i związuje wstążką. A już następnego dnia takie kwiaty nauczyciel musi wyrzucić. Dlatego jeśli chcemy kupić kwiat, wybierzmy doniczkowy. W kwiaciarniach jest teraz wiele ciekawych, egzotycznych roślin, które pięknie kwitną i mogą przez bardzo długi czas przypominać wychowawcy o uczniach.

Ciekawym pomysłem jest też kupno drzewka egzotycznego (pomarańcza, cytryna, kawa). Dbanie o taką roślinę może być bardzo dużą przyjemnością. Z pewnością też wychowawca często będzie wspominał uczniów, od których dostał taki prezent.

Prezent dla wychowawcy: książka

Jeżeli chociaż w przybliżeniu znamy zainteresowania wychowawcy (jeśli nie hobby, to nawet zainteresowania naukowe, a o to już – z racji wykonywanego zawodu – łatwiej), możemy kupić mu ciekawą książkę związaną z jego pasją. Książka zawsze jest prezentem trafionym i na miejscu. Pozwala też na umieszczenie w niej dedykacji, która sama w sobie jest wyrazem uczuć, jakie uczniowie żywią do ulubionego pedagoga.

Prezent dla wychowawcy: kupon lub karta podarunkowa

Jeśli zaś nie jesteśmy pewni, jakie są zainteresowania wychowawcy, co mogłoby mu się spodobać albo czy przypadkiem nie ma już książki, którą chcemy mu kupić, zawsze możemy podarować mu kartę podarunkową do jakiegoś sklepu (choćby do księgarni), a nauczyciel już sam wówczas wybierze sobie prezent. Takie karty są wydawane w wielu sklepach, są eleganckie, nieinwazyjne i można z nich skorzystać przez rok.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Strój galowy na zakończenie roku – jak się ubrać? [SPRAWDZONE RADY] Strój galowy na zakończenie roku – jak się ubrać? [SPRAWDZONE RADY]

Ubranie na zakończenie roku szkolnego, to nie lada dylemat. Moda często nie idzie w parze ze szkolnymi zasadami. Jak połączyć doskonały wygląd ze skromną stylizacją? Zobacz galerię i wybierz...

Strój galowy na koniec roku dla przedszkolaka - jaki? Strój galowy na koniec roku dla przedszkolaka - jaki?

Koniec roku szkolnego to ważny moment w życiu każdego ucznia oraz przedszkolaka, który co prawda jeszcze nie chodzi do szkoły, ale ma za sobą rok pełen wrażeń w przedszkolu i przedsmak tego, co go...

Koniec roku – jaki prezent można zrobić dla nauczyciela własnoręcznie? Prezent dla nauczyciela Koniec roku – jaki prezent można zrobić dla nauczyciela własnoręcznie? Prezent dla nauczyciela

Jakim prezentem można zaskoczyć wychowawcę? Na pewno czymś przygotowanym specjalnie dla niego. Mówimy, jakie prezenty można wykonać samodzielnie. Prezent dla nauczyciela - nasze propozycje.

Aktualizacja: 11.06.2015 11:43
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.