porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Swiecniki, świecki, miernicy, ormentrzy... Gdzie w Polsce można spotkać świecące duchy?
Swiecniki, świecki, miernicy, ormentrzy... Gdzie w Polsce można spotkać świecące duchy? Skąd biorą się swiecniki, świecki, miernicy bagienni? Gdzie można ich ...
Internauci po pierwszych dużych sukcesach Polaka - zaczęli tworzyć memy. Obejrzyj je.

Janowicz - memy. Najlepsze memy z Janowiczem w internecie - jakie są?

  • ZOBACZ ZDJĘCIA
Janowicz - memy. Najlepsze memy z Janowiczem w internecie - jakie są?
fot.: facebook.com
Jerzy Janowicz wzbudza duże emocje - nie tylko dlatego, że świetnie gra, ale równiez z powodu swojego bezkompromisowego charakteru i emocjonalnego podejścia nie tyklko na korcie.  Zobacz jakie memy pojawiły sie w internecie z Janowiczem w roli głównej.

Jerzy Janowicz, nasz najlepszy tenisista, robi furrorę w internecie. Dostarcza wrażeń nie tylko na korcie, ale także swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami i zachowaniami. Jest niepokorny i emocjonalny, dlatego nikt nie przechodzi obok niego obojętny.

Zobacz, jakie memy można znaleźć w sieci z Jerzykiem w roli głównej.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.05.2013 14:07
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Męczyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Oglądając seriale i filmy nie zastanawiamy się zazwyczaj, kto stoi ...

W mówimyjak.pl z przymrużeniem oka. Mówimy co oznacza z przymrużeniem oka związek frazeologiczny. Jakie są znane cytaty i co oznaczają. Tu znajdziesz z przymrużeniem oka słownik. SMS-owe życzenia świąteczne i noworoczne, życzenia na urodziny i z okazji imienin z przymrużeniem oka. Sposoby na koniec świata. Z przymrużeniem oka zbigniew bartman, krzyżówki z przymrużeniem oka, z przymrużeniem oka znaczenie, z przymrużeniem oka jolka, z przymrużeniem oka krzyżówka, z przymrużeniem oka diagram jolki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.