porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
ŁZA KOMSOMOŁKI przepis. Jak przygotować long drink Łza Komsomołki, gdy zabraknie wody kolońskiej "Las"? Jak przygotować long drink Łza Komsomołki bez wody kolońskiej Las? ...
Półnagie studentki SGGW. Gdzie obejrzeć filmik z wyborów Miss SGGW? VIDEO

Filmik z WYBORÓW MISS SGGW - dlaczego wzbudza kontrowersje? VIDEO

Filmik z WYBORÓW MISS SGGW - dlaczego wzbudza kontrowersje? VIDEO
Wybory Miss w warszawskiej Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. fot.: youtube
Zdjęcia półnagich studentek warszawskiego SGGW zszokowały internautów. Czemu Wybory Miss SGGW wzbudziły takie kontrowersje? Czy SGGW promuje pornografię i nagość? Sprawdź, na czym polega afera związana z Wyborami Miss SGGW.

Zeszłoroczne Wybory Miss SGGW to rarytas dla koneserów kobiecego piękna. Rzadko spotyka się półnagie studentki, które zmysłowo tańczą przed kadrą profesorską na scenie własnej uczelni. Właśnie ten "pokaz burleski" był głównym punktem wyborów najpiękniejszej studentki roku 2012 organizowanych przez SGGW.

Film z imprezy zszokował wielu internautów, tym bardziej, że władze uczelni nazwały wybory wydarzeniem kulturalnym. Przewodniczący komisji ds. informacji i promocji RUSS SGGW,  Łukasz Jabłonowski oraz rzecznik SGGW, Krzysztof Szwejk nie widzą nic zdrożnego w Wyborach Miss SGGW 2012. Swoje zdanie argumentują objęciem patronatu nad imprezą przez Biuro Miss Polonia.

W tym roku oganizatorzy zdecydowali się nie promować seksistowskiej zabawy na terenie uczelni. Wybory Miss SGGW 2013 odbyły się 18 kwietnia w warszawskim klubie Capitol. Z programu wykreślono pokaz bielizny erotycznej, pozostając przy kreacjach wieczorowych, kostiumach kąpielowych, strojach wydziałowych i koszulkach samorządu SGGW.

Zobacz film z Wyborów Miss SGGW

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Rektor SGGW przeprasza za wybory MISS SGGW. Co napisał Alojzy Szymański w oświadczeniu? Rektor SGGW przeprasza za wybory MISS SGGW. Co napisał Alojzy Szymański w oświadczeniu?

Kontrowersyjne wybory MISS SGGW wywołały burzę w polskich mediach. Organizatorzy bronili się, że była to po prostu dobra zabawa, która nie miała charakteru seksistowskiego. Internauci są zgoła innego...

Aktualizacja: 26.04.2013 19:09
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

W mówimyjak.pl z przymrużeniem oka. Mówimy co oznacza z przymrużeniem oka związek frazeologiczny. Jakie są znane cytaty i co oznaczają. Tu znajdziesz z przymrużeniem oka słownik. SMS-owe życzenia świąteczne i noworoczne, życzenia na urodziny i z okazji imienin z przymrużeniem oka. Sposoby na koniec świata. Z przymrużeniem oka zbigniew bartman, krzyżówki z przymrużeniem oka, z przymrużeniem oka znaczenie, z przymrużeniem oka jolka, z przymrużeniem oka krzyżówka, z przymrużeniem oka diagram jolki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.