porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy odbędzie się sprawdzian szóstoklasisty? Co należy zabrać ze sobą?

Tegoroczny egzamin szóstoklasisty odbędzie się 1 kwietnia. Niestety, to nie żart. Sprawdzian rozpocznie się o godz. 9. Warto zabrać ze sobą długopis z czarnym wkładem, ołówek i gumkę, linijkę, ekierkę, kątomierz i cyrkiel. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą legitymacji szkolnej!

Centralna Komisja Egzaminacyjna dodano: 31.03.2014 14:41

PRIMA APRILIS – skąd się wziął ten zwyczaj? Żarty i dowcipy na 1 kwietnia

Prima aprilis – dzień żartów – najbardziej chyba lubią młodzi i... dziennikarze. Jedna i druga grupa 1 kwietnia prześciga się w oryginalności swoich żartów, tak w dobrym, jak i w złym znaczeniu. A czy zastanawialiście się, skąd się wziął ten obyczaj?

historia prima aprilis dodano: 01.04.2015 11:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Żakowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jacek Żakowski to szanowany polski publicysta. Obecnie związany jest z ...

1 kwietnia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. 1 kwietnia. Wszystko na temat 1 kwietnia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.