porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

LISTA NAJBOGATSZYCH Wprost KTO jest NAJBOGATSZY RANKING. Jak Kulczyk na którym miejscu?

Listę 100 najbogatszych Polaków otwiera biznesmen Jan Kulczyk, nazywany"doktorem Janem". Może się pochwalić majątkiem w wysokości 9,7 mld zł. Jan Kulczyk znów jest najbogatszym Polakiem! Co robi na co dzień? Interesy robi w Londynie, Warszawie i Waszyngtonie, mieszka w Szwajcarii, a odpoczywa na Lazurowym Wybrzeżu. Gdyby tak liczyć wspólnie majątek pierwszej setki najbogatszych Polaków, osiągnelibyśmy kwotę 95,3 mld zł, co w porównaniu z rokiem 2011 jest awansem (93 mld zł).

Jan Kulczyk dodano: 23.06.2012 21:49 | odpowiedz (1)

Lista najbogatszych Polaków magazynu Forbes - kto był najbogatszy w Polsce w 2012 roku

Najbogatsi Polacy zostali "podsumowani" przez czasopismo Forbes. Kim są najbogatsi? Jakie mają majątki? Czy na liście najbogatszych Polaków pojawiły się nowe nazwiska?

Forbes dodano: 28.02.2013 15:10

Kim jest Leszek Czarnecki? Jaki majątek ma piąty najbogatszy Polak w rankingu „Wprost”?

Leszek Czarnecki, prywatnie mąż Jolanty Pieńkowskiej, to piąty najbogatszy Polak według tegorocznego rankingu tygodnika „Wprost”. Sprawdźcie, na czym dorobił się majątku szacowanego na 4,3 mln zł.

Czarnecki Pieńkowska dodano: 03.07.2013 10:57 | odpowiedz (4)

Kim jest Dariusz Miłek? Jaki doszedł do majątku 8. najbogatszy Polak w rankingu „Wprost”?

Dariusz Miłek to numer 8 na liście najbogatszych Polaków według tygodnika „Wprost”. Na czym były kolarz zbił majątek szacowany na 2,6 mld pln?

buty CCC dodano: 03.07.2013 11:08 | odpowiedz (1)

Kim jest Jerzy Starak, 7. na liście najbogatszych Polaków?

Jerzy Starak to jeden z najbogatszych Polaków. Biznesmen zajmuje 7. lokatę w rankingu „Wprost”. Mówimy, na czym i jak Jerzy Starak dorobił się majątku.

Jerzy Starak dodano: 28.06.2013 06:34

Jak zostać bogatym? KTO JEST bogaty? Jak robią to inni Polacy?

100 najbogatszych Polaków - listę najbogatszych publikuje magazyn Forbes. Na szczycie podium rok do roku znajduje się przedsiębiorca Jan Kulczyk. Poznaj dziesiątkę polskich bogaczy i dowiedz się, jakie zawody warto uprawiać, by dorobić się miliardów. Jak Zostać bogatym Polakiem?

elita dodano: 25.02.2012 14:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]

Marek Kalita jest nie tylko polskim aktorem teatralno- filmowym, ale ...

100 najbogatszych Polaków szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. 100 najbogatszych Polaków. Wszystko na temat 100 najbogatszych Polaków na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.