porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Narodowe Święto Niepodległości wg Doodle. Dlaczego Google tak często zmienia swoje logo wyszukiwarki? Jaka okazja sprzyja zmianie logo?

Najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa od czasu do czasu zmienia swoje logo na tzw. Google doodle. Jest to logo Google przekształcone graficznie na specjalne okazje. Przy jakiej okazji Google doodle miało polski charakter? 11 listopada napis Google zamienił się w biało-czerwoną wstęgę nawiązującą do polskiej flagi. Dlaczego Google tak często zmienia swoje logo wyszukiwarki?

11 listopada dodano: 11.11.2012 20:54

11 LISTOPADA Dzień Niepodległości: Jakie atrakcje w Warszawie?

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada jak co roku obchodzone będzie z rozmachem, a władze stolicy zadbały o to, by warszawiacy nie nudzili się podczas niekończących się obchodów. Oprócz marszów i manifestacji przygotowano niezliczone atrakcje, również dla najmłodszych. Dowiedz się więcej!

11 listopad 2014 dodano: 10.11.2013 17:27 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oriana Fallaci. Kim była? Jakie miała poglądy?

Oriana Fallaci znana była nie tylko z ostrej krytyki islamu ...

11 listopada Google szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. 11 listopada Google. Wszystko na temat 11 listopada Google na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.