porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

13 grudnia - marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości - o co chodzi? Jaka jest idea tego marszu?

13 grudnia w Warszawie ma odbyć się marsz PiS - marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości. Jaka jest idea tego marszu? Czego chce Jarosław Kaczyński?

13 grudnia 1981 dodano: 10.12.2012 11:24

13 grudnia: rocznica wprowadzenia stanu wojennego. ZAPAL ŚWIATŁO WOLNOŚCI: co to za akcja?

13 grudnia obchodzić będziemy 32. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Tego dnia planowane jest wiele akcji historycznych związanych z tym trudnym w historii Polski wydarzeniem. Mówimy o 32. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

akcja światło wolności dodano: 13.12.2013 10:53

Dzień św. Łucji i symbolika światła. Pochody ze świecami w Skandynawii, a jakie są polskie zwyczaje?

W Dzień św. Łucji w Skandynawii są pochody ze świecami, świeczki na głowie i światło w oknach. A jak dzień św. Łucji obchodzony jest w Polsce? Przypada na 13 grudnia - wyłażą wtedy upiory i czarownice rzucające uroki. Jak się przed nimi chronić? Jak uczcić św. Łucję?

czarownice dodano: 12.12.2014 10:09

Marsz PiS i utrudnienia w ruchu 13 grudnia: GDZIE, KIEDY?

30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego to dla prawicowych ugrupowań ważna data - data zawsze obchodzona jest z pompą, co wiąże się z licznymi zgromadzeniami. Nie inaczej będzie w tym roku: dowiedz się, na jakie utrudnienia w ruchu drogowym należy się nastawić!

marsz PiS dodano: 13.12.2014 08:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Misheel Jargalsajkhan - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Przez lata Misheel Jargalsaikhan była gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza". W ...

13 grudnia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. 13 grudnia. Wszystko na temat 13 grudnia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.