porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Najsmutniejszy dzień w roku. Czemu Blue Monday przypada właśnie 21 stycznia?

Niespłacone długi, brak motywacji, zły humor - wszystkiemu winien jest Blue Monday. To 21 stycznia przypada najsmutniejszy dzień w roku. Dowiedz się, kto stworzył termin Blue Monday. Jak obliczyć jego datę?

16 stycznia dodano: 21.01.2013 15:30

Jak i kiedy obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka na świecie?

W Polsce Dzień Babci i Dziadka obchodzone są 21 i 22 stycznia. Święta te mają w naszym kraju już ponad 30-letnią tradycję. Jest to czas, kiedy wnukowie mogą podziękować swoim dziadkom za wszystko co dla nich zrobili, za ich opiekę i troskę. Zobacz, jak i kiedy inne kraje dziękują dziadkom?

dzieci dodano: 12.01.2015 17:52 | odpowiedz (1)

PREZENTY NA DZIEŃ BABCI. Prezenty dla wymagających seniorek!

Masz wymagającą babcię? Skorzystaj z naszych prezentowych porad i kup jej prezent, z którego na pewno będzie zadowolona. Radzimy co, gdzie i za ile można kupić.

biżuteria dodano: 17.01.2012 14:43 | odpowiedz (3)

PREZENTY NA DZIEŃ BABCI. Prezenty dla babci do 50 zł!

21 stycznia zbliża się już wielkimi krokami. Jeżeli chcesz kupić swojej babci praktyczny i oryginalny prezent, który nie będzie kosztował majątku, radzimy, co można kupić za kwotę do 50 zł. Nasze propozycje na pewno ucieszą każdą babcię!

biżuteria dodano: 18.01.2012 22:37

Życzenia na Dzień Babci. Najpiękniejsze życzenia i wierszyki

21 stycznia każdy chciałby w jakiś specjalny sposób podziękować swojej babci - za trud włożony w jego wychowanie, za dobroć serca, oraz za to, że kocha nas nie "za coś", ale "pomimo". Oto zbiór najpiękniejszych wierszy i życzeń na Dzień Babci. Przeczytaj i wybierz z nich odpowiednie dla swojej babci.

dzień babci dodano: 12.01.2015 16:48

PREZENTY NA DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA. Własnoręcznie wykonane prezenty

Dzień Babci i Dziadka zbliża się już wielkimi krokami. Jeżeli nie lubisz iść na łatwiznę, postaraj się z własnym dzieckiem wykonać własnoręcznie prezenty. Możesz mieć pewność, że dla każdego dziadka i każdej babci będą o wiele więcej warte niż te kupione w sklepie! Mówimy, jak wykonać z dzieckiem drobne upominki na dzień Babci i Dziadka.

 

22 stycznia dodano: 17.01.2013 07:02

Wierszyki na Dzień Babci - jakie życzenia na Dzień Babci wpisać do laurki?

21-ego stycznia świętują wszystkie babcie. Z okazji Dnia Babci wnuczęta powinny złożyć im najszczersze życzenia. Podajemy kilka propozycji wierszyków na Dzień Babci, które można wpisać do laurki dla babci.

dzień babci dodano: 21.01.2013 07:32 | odpowiedz (1)

Życzenia i wierszyki na Dzień Babci. Jakie życzenia wysłać przez sms?

21 stycznia wypada Dzień Babci. Jak podziękować kochanym babciom za ich troskę? Jeśli nie możesz odwiedzić babci, możesz wysłać jej sms. Co w nim napisać? Podpowiedzi poniżej!

babcia dodano: 11.01.2014 12:13

Jak zrobić prezenty z masy solnej? Na DZIEŃ BABCI, DZIEŃ DZIADKA

Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzone są w drugiej połowie stycznia. Babcie świętują 21 stycznia, a Dziadkowie dzień później. Jest to świetna okazja, żeby zorganizować czas własnemu dziecku i wykonać razem z nim własnoręcznie wspaniałe prezenty. Najpopularniejszym tworzywem, obok kartek, jest masa solna.

22 stycznia dodano: 22.01.2012 00:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

21 stycznia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. 21 stycznia. Wszystko na temat 21 stycznia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.