porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest SONIA BOHOSIEWICZ?

Aktorka, piosenkarka i artystka kabaretowa. Znają ją zarówno widzowie teatru, fani dużego ekranu, jak i serialowi maniacy telewizyjni. Zobacz kim jest uzdolniona Sonia Bohosiewicz i co łączy ją z Mają i Jakubem Bohosiewiczami.

AIDA dodano: 17.02.2012 17:32 | odpowiedz (1)

SERIAL NA WSPÓLNEJ W TVN! W jaką rolę wcielił się aktor Maciej Jachowski?

Od 2010 roku Macieja Jachowskiego możemy podziwiać w serialu NA WSPÓLNEJ w roli Piotra Czubaka. Niestety, małżeństwo Piotra i Gosi przeżywa ostatnio wielki kryzys. Dlaczego Gosia odeszła od męża? Jaki naprawdę okazał się Piotr? Zobacz, jaką postać gra w NA WSPÓLNEJ Maciej Jachowski.

AKTOR dodano: 17.02.2012 11:42

Co to jest ŚPIĄCZKA FARMAKOLOGICZNA? Ile dni aktor ALAN ANDERSZ może być utrzymywany w stanie śpiączki i dlaczego?

Po poważnym urazie głowy,  Alan Andersz został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznwej. Śpiączka farmakologiczna, nazywana jest też śpiączką kontrolowaną, bo to lekarze decydują się wprowadzić w nią pacjenta dla ułatwienia leczenia i m.in. zminimalizowania uszkodzeń mózgu czy zapobiegnięciu części powikłaniom. Pacjent po podaniu leków ma wyłączoną świadomość.

Alan Andersz dodano: 22.02.2012 08:55 | odpowiedz (3)

Krzysztof Stelmaszyk, aktor – kim jest? KARIERA, RODZINA

Polski aktor Krzysztof Stelmaszyk jest znany zarówno z teatru, jak i polskich seriali telewizyjnych, ale też... ze skandali. Kim jest ten artysta?

Krzysztof Stelmaszyk dodano: 01.06.2015 13:14

Kim jest Alan Andersz, aktor i tancerz, juror show TYLKO TANIEC w Polsacie?

Alan Andersz walczył o życie w szpitalu, jest jurorem w show "Tylko taniec" w Polsacie. Czy kariera celebryty stoi pod znakiem zapytania? 

Agustin Egurolla dodano: 02.03.2012 06:51 | odpowiedz (2)

Kim jest Marina Łuczenko? Jakie osiągnęła sukcesy?

Marina Łuczenko, mimo swojego młodego wieku, ma na swoim koncie sporo ciekawych i ważnej w jej karierze osiągnięć. Wokalistka znana w polskim show-biznesie jako Marina, poza śpiewem także komponuje, pasjonuje się aktorstwem i robi wokół siebie sporo szumu. Z czego zasłynęła najbardziej?

Janusz Józefowicz dodano: 10.10.2011 22:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Balli Marzec, muzułmanka, która chce wystartować w wyborach na prezydenta?

Brzmi zaskakująco, a jednak! Balli Marzec zdecydowała, że weźmie udział ...

39 i pół szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. 39 i pół. Wszystko na temat 39 i pół na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.