porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ItWasntAGame, czyli pamięć o Powstaniu Warszawskim za granicą [VIDEO]

W 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, nie tylko w Polsce uczcimy bohaterów minutą ciszy. Twórcy internetowej gry Enemy Front, która osadzona jest w realiach Powstania Warszawskiego w godzinę W również złożą hołd bohaterom.

godzina w dodano: 01.08.2014 16:56

Teraz44 – jak uczci 70. rocznicę Powstania Warszawskiego? [ZDJĘCIA]

Obchodzimy 70. rocznicę Powstania Warszawskiego. Powstanie zostanie uczczone w ramach projektu Teraz44. O godzinie W otwarty zostanie portal, prezentujący współczesne fotografie z wkomponowanymi elementami archiwalnych zdjęć uczesników Powstania.

Powstanie Warszawskie dodano: 01.08.2014 17:43

Dlaczego prezydent nie weźmie udziału w uroczystościach na Powązkach z okazji 70 rocznicy Powstania Warszawskiego

Pierwszego sierpnia, w godzinę W, na warszawskich Powązkach odbędą się uroczystości upamiętniające 70. rocznicę Powstania Warszawskiego. Na cmentarzu zabraknie jednak Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Dlaczego?

Bronisław Komorowski dodano: 29.07.2014 13:30

Utrudnienia w ruchu: Warszawa 01.08.2014 [ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA]

Obchody 70. rocznicy Powstania Warszawskiego to nie tylko podniosłe uroczystości, ale też bardziej przyziemne kłopoty, takie jak utrudnienia w ruchu drogowym. Dowiedz się, jak uniknąć korków i gdzie nie parkować pierwszego sierpnia!

Powstanie Warszawskie dodano: 01.08.2014 09:21

70. rocznica Powstania Warszawskiego: MIASTO 44 na Stadionie Narodowym!

70. rocznica Powstania Warszawskiego będzie okazją do upamiętnienia powstańców, ale również do obejrzenia, na długo przed premierą, superprodukcji „Miasto 44” na Stadionie Narodowym w nietypowej scenografii! Mówimy, jak się tam dostać i zdradzamy szczegóły tego interesującego wydarzenia!

Miasto 44 dodano: 26.07.2014 07:33

70. rocznica Powstania Warszawskiego. Jakie imprezy? PROGRAM

70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego upamiętni wiele koncertów, spektakli, spotkań historycznych i wiele innych atrakcji. Mówimy, gdzie pójść, by godnie uczcić Powstanie Warszawskie i pogłębić wiedzę historyczną.

Luxtorpeda dodano: 28.07.2014 15:16

70. rocznica Powstania Warszawskiego - PROGRAM, najciekawsze wydarzenia

70. rocznica Powstania Warszawskiego obchodzona będzie szczególnie uroczyście. Z tej okazji do stolicy przyjadą ostatni żyjący uczestnicy zrywu z całego świata. Mówimy, jakie wydarzenia przygotowano z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Powstanie Warszawskie dodano: 01.08.2014 09:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

70 rocznica Powstania Warszawskiego szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. 70 rocznica Powstania Warszawskiego. Wszystko na temat 70 rocznica Powstania Warszawskiego na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.