porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy CAŁOWANIE kobiety W RĘKĘ i przepuszczanie jej w drzwiach przodem to dobra tradycja?

W polskiej tradycji utarło się, że na powitanie i pożegnanie kobietę całuje się w rękę. Podobnie jest z przepuszczaniem kobiet w drzwiach. Czy rzeczywiście takich zasad savoir vivre’u i wyrazów okazywania szacunku oczekują współczesne kobiety?

dobre wychowanie dodano: 08.03.2012 11:52 | odpowiedz (3)

Alkohol na Dzień Kobiet - Który wybrać? Radzi Marek Kondrat.

Dzień Kobiet to dobra okazja, aby napić się dobrego alkoholu. Marek Kondrat poleca na ten dzień szampańskie bąbelki. Sprawdź, jaki alkohol wybrać na dzień kobiet.

dzień kobiet dodano: 06.03.2016 12:45

Jak obchodzić Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet to święto z długą tradycją. W Polsce kojarzy się z czerwonymi goździkami, podobnie w Wietnamie. Na Ukrainie jest to dzień wolny od pracy zaś w Iranie święto zakazane! Mówimy, jak obchodzić Dzień Kobiet.

dzień kobiet dodano: 04.03.2015 14:09

Wierszyki na Dzień Kobiet dla dziewczynek. Jakie są?

8 marca to od 1910 roku święto kobiet. Jakie życzenia w Dzień Kobiet mogą koleżankom przekazać uczniowie? Wierszyki są dobrym rozwiązaniem, podajemy kilka z nich.

dzień kobiet dodano: 04.03.2015 23:39 | odpowiedz (1)

Dzień Kobiet w babskim gronie. Jak spędzić 8 marca z koleżankami?

Nie masz z kim spędzić Dnia Kobiet? 8 marca spotkaj się z przyjaciółkami na niezapomnianym babskim wieczorze! Oto dobre pomysły na Dzień Kobiet 2015 w damskim gronie.

co na dzień kobiet dodano: 04.03.2015 14:50

Jaki prezent na Dzień Kobiet? Zrób TEST i dowiedz się, co kupić

Wybór prezentu z okazji Dnia Kobiet nie jest łatwy. Zanim więc podejmiesz decyzję, co sprezentować ukochanej 8 marca rozwiąż test - odpowiedź na pytanie, jaki jest najlepszy prezent na Dzień Kobiet dla twojej wybranki nasunie Ci się sama!

co na dzień kobiet dodano: 04.03.2015 15:35 | odpowiedz (1)

5 pomysłów na udany Dzień Kobiet. Co zaplanować na 8 marca?

Choć wiele kobiet twierdzi, że Dzień Kobiet to przeżytek, to jednak wszystkie lubią być w tym dniu celebrowane. Nie masz pomysłu na 8 marca? Nie wiesz, jaki prezent wręczyć ukochanej kobiecie? Skorzystaj z naszych rad i zdobądź się na coś ekstra.

dzień kobiet dodano: 03.03.2015 16:18

Skąd się wziął Dzień Kobiet? Od kiedy święto obchodzone jest 8 marca?

W Polsce 8 marca kojarzy się z tradycyjnym "kwiatkiem dla Ewy" bądź - jak mówią złośliwi - "dniem dobroci dla kobiet". Dzień Kobiet ma ponad 100 lat tradycji. A jego źródłem był ruch socjalistyczny. Chodziło o krzewienie praw kobiet, w tym praw wyborczych na całym świecie.

dzień kobiet dodano: 08.02.2015 12:21

Dzień Kobiet. Dlaczego warto wręczyć żonie lub dziewczynie prezent?

8 marca panowie nie bardzo wiedzą, co dać swoim paniom z tej okazji. Ba, najchętniej zapomnieliby o tym święcie albo udawali, że go nie ma. Błąd! Należy je obchodzić. Mówimy, dlaczego lepiej wręczać prezenty w Dniu Kobiet.

dzień kobiet dodano: 03.03.2015 16:50

ŻYCZENIA na Dzień Kobiet – WIERSZYKI i SMS-y

Życzenia na Dzień Kobiet powinny być zabawne i radosne, bo taki właśnie charakter ma to święto. Jeśli nie masz pomysłu na to, jakie życzenia na Dzień Kobiet wysłać swoim bliskim, skorzystaj z naszych propozycji!

smsy na dzień kobiet dodano: 05.03.2015 10:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
 Jowita Kacik, suflerka prezydenta: kim jest urzędniczka, która podpowiadała prezydentowi?
Jowita Kacik, suflerka prezydenta: kim jest urzędniczka, która podpowiadała prezydentowi?

Suflerka prezydenta Bronisława Komorowskiego od kilku dni robi zawrotną karierę ...

8 marca szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. 8 marca. Wszystko na temat 8 marca na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.